4T Veterinary Diet Obesity konservi suņiem ar lieku svaru un aptaukošanos 400g

2.63 € Cena €/kg: 6.58 €
Iepakojuma svars: 400 g
Kods: vd24

Pieejamība: ir noliktavā

 
 
  

PIEGĀDES INFORMĀCIJA
Ar piegādes cenām un noteikumiem Jūs varat iepazīties  šeit

 

PIRKUMU DROŠĪBA 
Nepatīk saņemta prece?
Jums ir tiesības atgriezt preci 14 dienu laikā
Apskatīt Atteikuma tiesības

4T Veterinary Diet Obesity konservi suņiem ar lieku svaru un aptaukošanos 400g

4T Veterinary Diet Obesity Dog pilnvērtīga un sabalansēta barība suņiem, lai mazinātu lieko svaru. Barība satur samazinātu enerģijas daudzumu un ir bagātināta ar L-karnitīnu. Var izmantot glikozes līmeņa regulēšanai (cukura diabēta gadījumā). Kontrindikācijas: Nav ieteicama grūsnām un zīdošām kucēm un kucēniem.

Sastāvdaļas: gaļas un dzīvnieku izcelsmes blakusprodukti (mājputni, jērs), graudaugi un blakusprodukti (rīsi, kviešu klijas), celuloze, kalcija karbonāts, L-karnitīns, hidrolizēts želatīns, laša eļļa. Analītiskie komponenti: kopproteīns 9,1%, koptauki 2,4%, koppelni 2%, kokšķiedra 2,9%, mitrums 75%. Enerģija: 3,81 MJ ME/kg. Piedevas/kg: Uzturfizioloģiskās piedevas: vitamīni: A (E672) 4000 SV, D3 (E671) 400SV, E 80mg; aminoskābes: taurīns 450 mg, L-karnitīns 80 mg. Tehnoloģiskās piedevas: kasijas sveķi 1000 mg.

Lietošana: Ieteicamās dienas devas, kas norādītas tabulā uz iepakojuma, nodrošina suņa ikdienas uztura prasības, var sadalīt 2 vai vairākās ēdienreizēs dienā. Konsultējieties ar veterinārārstu pirms sākt vai turpināt izēdināt barību. Izēdināt kā vienīgo barību atbilstoši uztura prasībām, kas atkarīgas no suņa vecuma, šķirnes vai aktivitātes. Ieteicamais lietošanas laiks līdz nepieciešamā ķermeņ¬a svara sasniegšanai (ne vairāk kā 1-2% no ķ.s./nedēļā). Lai kontrolētu glikozes līmeni, sākotnēji lietot līdz 6 mēnešiem. Vienmēr jābūt brīvi pieejamam svaigam dzeramajam ūdenim. Pēc atvēršanas uzglabāt ledusskapī. Izēdināt istabas temperatūrā. 

Ražotājs: VetExpert, Polija