Josera suņu un kaķu barības no Vācijas!

Josera ir kvalitatīvas mājdzīvnieku barības ražotājs un ģimenes uzņēmums no Vācijas, kas jau vairāk ka 75 gadus veiksmīgi darbojas barības ražošanas jomā. Ražotnes galvenā prioritāte ir dzīvnieku veselība. Tāpēc Josera galvenais uzdevums ir barības augstākas kvalitātes nodrošināšana. Visas izejvielas, gan gatavas barības ir rūpīgi pārbaudītas, lai nodrošinātu pastāvīgu teicamu kvalitāti. Uzņēmumam ir sava akreditēta laboratorija, kur darbojas augsti kvalificēta komanda, ieskaitot biologus.

Josera ļoti rūpējas par apkārtējo vidi, tāpēc ražošana notiek tikai videi draudzīgā veidā, izmanojot “zaļo” enerģiju. Barības tiek iepakotas papīra maisos vai pārstrādājamā materiālā, atkarībā no barības veida.

TIKAI PAŠU LABĀKO MŪSU MAZAJIEM MĪLUĻIEM!

Josera savās barības NEIZMATO:

 • Kviešus un soju
 • Mākslīgas krāsvielas,  aromatizatorus, aromatizatorus
 • Ģenetiski modificētus produktus
 • Cukuru un pienu
 • Josera kategorisko NEIZMANTO produktu veidošanā un pētījumos laboratorijas dzīvniekus!

Josera barības ražošanā tiek izmantoti tikai visaugstākās kvalitātes dabīgas izejvielas no vietēja regiona. Gaļa barības ražošanai tiek iegūta tikai no dzīvniekiem, kas paredzēti pārtikas ražošanai.

Ko mēs redzam Josera barības sastāva:

 • Gaļa no pārtikas ražošanas – kvalitatīvs proteīnu avots
 • Lasis no Eiropas saimniecībām – vērtīgi proteīni un taukskābes
 • Aknas – vitamīnu avots, kā arī piešķir suņiem patīkamu garšu
 • Putnu tauki, kas nodrošina taukskābes ādas veselībai un spīdīgam apmatojumam
 • Kartupeļi, zirņi, graudaugi – enerģijas un šķiedrvielu avots
 • Augu izcelsmes piedevas – veselīgai mikroflorai un stiprai imūnsistēmai
 • Jaunzelāndes gliemenes – miltu veidā, kas ir vērtīga piedeva ar hondroitīnu un glikozamīnu augošiem suņiem un lielo šķirņu suņiem

JOSERA BARĪBAS SUŅIEM

Josera sausā barība mazo šķirņu suņiem MINI
Josera MiniWell – sausā barība mazo šķirņu suņiem, smalkas kroketes ar mājputnu gaļu
Josera MiniJunior – sausā barība mazo šķirņu kucēniem no 3 nedēļām, smalkas kroketes ar pīles gaļu un lasi

Josera sausā barība Daily
Josera Kids – sausā barība vidējo un lielo šķirņu kucēniem no 8 nedēļām ar mājputnu gaļu
Josera Optiness – sausā suņu barība mājputnu un jēra gaļu un kartupeļiem, nesatur kukurūzu
Josera Lamb & Rice – sausā suņu barība ar jēra gaļu un rīsiem, laba alternatīva jūtīgiem suņiem
Josera Festival – sausā barība suņiem ar mājputnu gaļu un lasi īpašiem gardēžiem, var dod samitrinātu
Josera Balance – sausā barība senioriem vecākiem un mazāk aktīviem suņiem ar mājputnu gaļu, samazināts tauku saturs

Josera sausā barība Special diēta
Josera Sensiplus – īpaši sabalansēta sausā barība jūtīgiem suņiem ar mājputnu un pīles gaļu, viegli sagremojama, satur daudz biotīna, īpaši garšīga
Josera Family Plus – sausā barība grūsnām kucēm un kucēniem ar mājputnu gaļu un lasi, var samercēt kucēnu pieniņā vai ūdenī, lai palīdzēt kucēniem pirmajos soļos pirast pie sausas barības


JOSERA BARĪBAS KAĶIEM

Josera Minette – sausā kaķu barība mājputnu gaļu un lasi augošiem kaķēniem un grusnām, zīdošām kaķenēm
Josera Culinesse – sausā barība kaķiem īstiem gardēžiem ar mājputnu gaļu un lasi, gan istabā, gan ārā dzīvojošiem kaķiem
Josera Catelux – sausā kaķu barība ar mājputnu gaļu, gardu pīli un kartupeļiem, labi der arī garspalvainiem kaķiem
Josera Naturecat – bezgraudu kaķu barība ar mājputnu gaļu un lasi, der jūtīgiem kaķiem un kaķēniem no 6 mēnešiem
Josera Sensicat – viegli sagremojama un sabalansēta barība kaķiem ar jūtīgu gremošanas sistēmu ar mājputnu gaļu un rīsiem, der arī kaķiem no 6 mēnešiem
Josera Leger – sausā barība sterilizētiem kaķiem, mazāk aktīviem kaķiem, svara kontrolei
Josera Carismo sausā barība ar samazinātu fosfora daudzumu kaķiem ar nieru hronisku mazspēju
Josera Marinesse – sausā barība ar lasi un rīsiem kaķiem ar barības alerģijām

Ražots Vācijā!

Furminator oriģinālās ķemmes

Furminator oriģinālās ķemmes ir lielisks risinājums un garantija, ka Jūsu suņa apmatojums tiks izķemmēts efektīvāk, nekā ar jebkuru parasto ķemmi vai suku.

 • Samazina izkritušo apmatojumu pat par 90%
 • Piemērota garspalvainiem un īsspalvainiem dzīvniekiem
 • FURejector poga viegli attīra un izņem apmatojumu no ierīces
 • Dziļi iekļūst dzīvnieka apmatojumā un saudzīgi izķemmē izkritušo apmatojumu un pavilnu, negriežot un nebojājot vilnu

FURMINATOR ĶEMMES KAĶIEM

FURMINATOR ĶEMMES SUŅIEM

Kāpēc suņiem patīk būri?

Ar būra palīdzību Jūs varēsiet:

 • Iemācīt kucēnam labu uzvedību mājās;
 • Droši pārnēsāt un transportēt savu mīluli;
 • Atradināt kucēnu no ieraduma grauzt dažādus priekšmetus;
 • Ierobežot Jūsu mīluli no saimniecībā izmantojamiem un potenciāli bīstamiem priekšmetiem, vielām un vadiem;
 • Nodrošināt mājdzīvniekam ērtu vietu, kur viņš var atpūsties, gadījumā, ja saslimst, jeb gūst traumu;
 • Nodrošināt mājdzīvniekam miegam drošu vietu. Jūsu suns pieradīs pie būra un uzskatīs to par savu māju Jūsu mājā;
Kāpēc suņiem patīk būri?
Vairums uzskata, ka būri nav domāti suņiem un tie viņiem neiet pie sirds, bet tas nav tā! Suņiem patīk atrasties mazās, slēgtās vietās, tāpēc būrus viņi uztver kā drošu un ērtu slēpni.
Savvaļā suņi dzīvo alās. Tur viņi jūtas drošībā, ērti un komfortabli. Tieši tāpēc suņi vienmēr meklē drošu slēpni.
Ja jūsu mājā sunim nav pašam sava stūrīša un vietas, viņš meklēs sev vietu zem krēsla, jeb galda…
Būris Jūsu sunim kļūs par vietu, kur viņš jutīsies drošībā un vietu, kas nedalīti pieder tikai viņam. Pie tam, suns nejutīsies izolēts no ārpasaules, jo būris paredz labu gaisa cirkulāciju un pārredzamību.
Instinkts liek sunim turēt savu migu tīru un tā ir vēl viena būra priekšrocība. Ja sunim rodas nepieciešamība nokārtot dabiskās vajadzības, viņš centīsies paciesties, kamēr netiks izvests ārā.
Tādā veidā Jūs iemācīsiet suni nokārtoties pēc zināma laika intervāla un izvairīsieties no nepatīkamiem incidentiem.
Bez tam, sunim atrodoties būrī, būs iespējams cīnīties ar viņa kaitīgajiem ieradumiem, kā piemēram, pastāvīga riešana, mēbeļu graušana utt.
Tomēr, būrim pirmām kārtām jābūt un jāpaliek vietai, kur Jūsu suns var justies drošībā. Ja viņam ir šāds slēpnis, suns jutīsies laimīgāks un mierīgāks.
 
Kā pieradināt kucēnu pie būra?
1. solis: Parādiet kucēnam viņa jauno māju
Jo agrāk tas notiks, jo labāk. Ļaujiet kucēnam gulēt un atpūsties būrī. Viņš drīz vien pieradīs pie tā, ka jaunajā mājā viņš vienmēr jūtas mierīgi un ērti. Ļaujiet viņam saprast, ka viņš var ieiet un iziet no būra, kad vien vēlas.
Kad viņš pieradīs pie būra un pārstās no tā baidīties, maigi apstādiniet kucēnu brīdī, kad viņš centīsies iziet. Pirmajai reizei pietiek ar pāris minūtēm. Palieliniet būrī pavadāmo laiku pakāpeniski, neaizmirstot dzīvnieku “apbalvot”.
Kad kucēns pieradīs un sāks justies būrī komfortabli ( tam nepieciešami pāris īsi treniņi dažu stundu, bet varbūt arī dienu garumā) atkārtoti apstādiniet kucēnu brīdī, kad viņš vēlas iziet no būra. Neaizmirstiet paslavēt kucēnu. Drīz vien Jūsu mīlulis sāks justies droši arī tad, kad būra durvis būs aizvērtas.
2. solis:  Pieradiniet kucēnu pie tualetes.
Kucēni nokārto dabiskās vajadzības katras 2-4 stundas. Pieradiniet savu mīluli darīt to noteiktās stundās.  Priekš tam ir pietiekami izlaist viņu pēc barošanas, pirms miega un tikko pēc pamošanās. Parādiet kucēnam ceļu pie durvīm, paslavējiet viņu un izlaidiet. Tādā veidā Jūs viegli iemācīsiet dzīvnieku nokārtot dabiskās vajadzības noteiktā laikā un šis ieradums viņam saglabāsies visu dzīvi. Kad kucēns sasniegs 4-6 mēnešu vecumu, viņš iemācīsies paciesties un jūs varēsiet atstāt viņu būrī ilgāku laiku. Pēc kāda laika nepieciešamības gadījumā kucēnu jau būs iespējams atstāt viņa “mājiņā” uz visu dienu.
 
Noderīgi padomi
 • Iegādājoties būri, izvēlieties to vajadzīgajā izmērā. Jūsu mīlulis drīz izaugs un būrī viņam jājūtas ērti.  Tas nekas, ja pirmajā laikā būris būs pārāk liels, jo tad kucēns var nokārtoties vienā tā stūrī, bet gulēt citā.  Šo problēmu var risināt ar starpsienas palīdzību.
 • Pieradiniet kucēnu pie jaunā būra.
 • Materiālam, uz kura kucēns guļ, jābūt mīkstam, ērtam un viegli mazgājamam. Parūpējieties par to, lai Jūsu mīlulim būrī būtu maksimāli ērti. Mēs iesakām regulāri mazgāt sedziņu  un rūpēties par to, lai tur nebūtu blusu.
 • Neatstājiet kucēnu bez uzraudzības, kamēr tas brīvi pārvietojas pa māju. Tā jūs varēsiet koriģēt viņa uzvedību. Jūsu varēsiet atradināt kucēnu no ieraduma riet, nokārtoties nevietā un grauzt dažādus priekšmetus. Suns pieradīs uzvesties labi pat tad, ja Jūsu nebūs blakus.
 • Nekad neatstājiet kucēnu būrī uz visu dienu. 6 nedēļu vecumā kucēns spēj ciesties nenokārtojot savas dabīgās vajadzības 4 stundas, divu mēnešu vecumā aptuveni 5 stundas, triju mēnešu vecumā 6 stundas un pusgada vecumā aptuveni 8, jeb vairāk stundas.
 • Neatstājiet būrī materiālus, ar kuru palīdzību suni pieradina pie tualetes. Suns instinktīvi cenšas turēt savu migu tīru, tāpēc nevajadzētu viņam radīt vēlmi nokārtoties būrī.
 • Neļaujiet sunim klīst pa māju bez uzraudzības. Ja viņš kļūst nemierīgs un nevar atrast sev vietu (viena no pazīmēm, kas liecina par to, ka suns vēlas nokārtoties), Jūs varēsiet viņu laicīgi pievest pie durvīm.
 • Nelieciet sunim nokārtoties jaunajā “mājiņā”.  Jūsu mīlulim būs nepieciešamas pāris dienas, lai pierastu pie apstākļu izmaiņām.
 • Nekad neievietojiet suni būrī, lai to sodītu.  Būrim jābūt priekš suņa drošai un komfortablai vietai, tāpēc asociācijas ar sodu, bailēm un jebkurām citām negatīvām izjūtām ir nevēlamas.

Jūs varat iegadāties metāla būrus suņiem par labām cenām ŠEIT