Kopsumma: [[carts | totalPrice ]] €

Aptus® EFORION forte papildbarība ar polinepiesātinātām taukskābēm suņiem un kaķiem ādas, apmatojuma veselībai 45tab

17.90 € Cena/gab.: 0.40 €
Iepakojumā: 45 gab.
Kods: MV26

 
 
  

PIEGĀDES INFORMĀCIJA
Ar piegādes cenām un noteikumiem Jūs varat iepazīties  šeit

 

PIRKUMU DROŠĪBA 
Nepatīk saņemta prece?
Jums ir tiesības atgriezt preci 14 dienu laikā
Apskatīt Atteikuma tiesības

Apraksts

Aptus® EFORION forte Polinepiesātinātās taukskābes saturoša papildbarība suņiem un kaķiem ādas, apmatojuma veselības uzlabošanai 45tab

Aptus® EFORION forte kapsulas + šampūna paraugs Lietošanai dzīvniekiem Polinepiesātinātās taukskābes saturoša papildbarība suņiem un kaķiem ādas, apmatojuma un nagu veselības uzlabošanai.

Analītiskie komponenti: sausna 65,5%, koptauki 17%, koppelni 0,5%1 kapsula satur: linolskābe 280 mg, gamma-linolēnskābe 38 mg, eikosapentēnskābe 10 mg, dokosaheksēnskābe 7mg. Uzturfizioloģiskās piedevas: 1 g (1 kapsula) satur: vit. E (alfa-tokoferols) 8,1 mg (10,0 mg), biotīns 0,03 mg (0,04 mg), cinks Zn (E6) 4,1 mg (5 mg).

Sastāvdaļas: Gaiļbiksīšu eļļa, želatīns, glicerols, vitamīnu-mikroelementu premikss.

Lietošana: Eforion forte kapsulas satur omega-3 un omega-6 taukskābes dzīvniekiem sabalansētos daudzumos. Taukskābēm ir būtiska loma dzīvnieku imūnsistēmas darbībā. Tās sekmē pretiekaisuma aktīvo vielu prostaglandīnu un leikotriēnu sintēzi. Galvenā pazīme, kas liecina par taukskābju deficītu suņiem vai kaķiem, ir traucēti ādas fizioloģiskie procesi. Biotīns kā koenzīms piedalās proteīnu, ogļhidrātu, polinepiesātināto taukskābju vielmaiņā. Taukskābes nodrošina ar šo papildbarību, īpaši, ja dzīvniekam tiek dota ārstnieciskā barība ar pazeminātu tauku saturu. Konsultējieties ar veterinārārstu, ja novērojat dzīvniekam ādas veselības problēmas, dermatītu vai ja simptomi neizzūd pēc papildbarības došanas kursa.

Devas: Suņiem un kaķiem 1 kapsula uz 10 kg dzīvsvara dienā. Vienas kapsulas svars ir 1,16 g. 

Ražotājs: Orion Pharma, Somija