Bezgraudu sausā barība Acana

BIOLOGICALLY APPROPRIATE™ JAUNAS KATEGORIJAS BARĪBA AR GAĻAS SASTĀVU, KAS LĪDZINĀS SUŅA DABISKAJAM UZTURAM.

Visu mājas suņu priekštecis ir pelēkais vilks. Visu mājas kaķu priekštecis ir austrumu savvaļas kaķis. Lai gan gadiem ilgajā suņu sugas audzēšanā ir radīti simtiem “citāda izskata vilku un savvaļas kaķu”, suņu un kaķu organisma iekšējās funkcijas ir palikušas nemainīgas.

Mūsdienu suņu un kaķu ēšanas anatomija faktiski neatšķiras no viņu savvaļas radinieku anatomijas, tādēļ nav pārsteigums, ka līdzīgas ir arī uztura prasības.

BIOLOĢISKI ATBILSTOŠAS BARĪBAS KONCEPCIJA IR ĻOTI VIENKĀRŠA: SUŅA UN KAĶA DABISKAJAI ATTĪSTĪBAI ATBILSTOŠS GAĻAS DAUDZUMS, SVAIGUMS UN DAUDZVEIDĪBA.

ACANA bagātīgi barojošais gaļas sastāvs atbilst mīļdzīvnieka dabiskajam uzturam, izslēdzot no tā augsta glikēmiskā indeksa ogļhidrātus, augu olbaltumvielas, sintētiskas piedevas un jebko citu, ko suņa vai kaķa uzturā nav paredzējusi māte daba.

ACANA BARĪBAS GATAVOŠANĀ IR IEVĒROTI PIECI DABAS LIKUMI:

1. AR GAĻU UN OLBALTUMVIELĀM BAGĀTS UZTURS
ACANA BARĪBAS SASTĀVĀ IR LĪDZ 75% GAĻAS SASTĀVDAĻU
Jūsu suns vai kaķis ne tikai spēj ēst barību, ko ēda viņu senči, bet tā viņam ir pat nepieciešama, lai saglabātu labu veselību.
Gluži kā viņu savvaļas radiniekiem, arī mūsdienu suņiem un kaķiem ir asi zobi, īss gremošanas trakts un ķermenis, kas piemērots gaļas olbaltumvielu un tauku pārstrādei.
Tā kā barības sastāvā ir iekļauts līdz pat 75% gaļas, vairāk nekā 90% ACANA barībā esošo olbaltumvielu ir dzīvnieku izcelsmes (nekādu glutēna, kartupeļu vai zirņu olbaltumvielu koncentrātu), nodrošinot jūsu kaķim vai sunim barības vielas, kas atbilst viņu dabiskajai videi.

2. DAUDZ SVAIGAS GAĻAS
PUSE GAĻAS IZCELSMES SASTĀVDAĻU IR SVAIGAS VAI JĒLAS
Mēs uzskatām, ka ir labāk, ja izejvielas ir mazāk apstrādātas. Tādēļ līdz pat 50% gaļas, zivju, putnu gaļas un olu, kas ietilpst ACANA barībā, tiek piegādātas svaigas vai jēlas visbarojošākajā veidā, sniedzot garšu un vērtīgas barības vielas, pēc kā visi suņi instinktīvi kāro.

3. PLAŠA SVAIGAS GAĻAS DAUDZVEIDĪBA
ACANA SATUR VISMAZ TRĪS* DAŽĀDU VEIDU SVAIGU GAĻU, PUTNU GAĻU UN ZIVIS
Apdomājiet dabiska uztura variācijas: šodien olas, rīt pīle vai zoss, parīt zivis. Mūsu godalgotās bioloģiski atbilstošās filozofijas pamatā ir bagātīga svaigas gaļas daudzveidība.
* Izņemot ACANA Singles, kur WholePrey™ avota pamatā ir viens dzīvnieks.

4. WHOLEPREY™ GAĻAS PROPORCIJAS
DAŽĀDU VEIDU GAĻA, IEKŠĒJIE ORGĀNI UN SKRIMŠĻI WHOLEPREY™ PROPORCIJĀS
Māte daba savā nebeidzamajā gudrībā ir saskaņojusi barības vielas veselās zivīs, putnu un medījumu gaļā, ideāli ievērojot suņu un kaķu uztura vajadzības.
Dabā nav sintētisku barības piedevu, un vilki un savvaļas kaķi apmierina savas uztura vajadzības, patērējot medījumu dzīvniekus; muskuļu gaļa nodrošina olbaltumvielas, aknas, nieres un spēķes piegādā vitamīnus un minerālvielas, kauli un skrimšļi sniedz kalciju un fosforu.
BŪTĪBĀ VISAS ACANA IEKĻAUTĀS BARĪBAS VIELAS IR SASTOPAMAS DABISKĀ VEIDĀ UN NAV SINTĒTISKAS.

5. IEROBEŽOTS OGĻHIDRĀTU DAUDZUMS UN ZEMS GLIKĒMISKAIS INDEKSS
ACANA IEROBEŽO OGĻHIDRĀTUS LĪDZ 30% UN GLIKĒMISKO INDEKSU LĪDZ 3
Bioloģiski atbilstīgajā ACANA barībā nav graudu, kartupeļu, tapiokas un cietes, bet tā satur augļus un dārzeņus ar zemu glikēmisko indeksu, piemēram, veselus ķirbjus un sviesta ķirbjus, kas lēnām nonāk asins plūsmā, nodrošinot stabilu cukura līmeni asinīs un samazinot potenciālo tauku nogulsnēšanos.