Hurtta Dazzle kaklasiksna 55-65cm dažādas krāsas

24.80 €
Cena/gab.: 24.80 €


31.00 €
Cena/gab.: 31.00 €

Krāsa

Iepakojumā: 1 gab.
Kods: HDZK55-65

Pieejamība: ir noliktavā

 
 
  

PIEGĀDES INFORMĀCIJA
Ar piegādes cenām un noteikumiem Jūs varat iepazīties  šeit

 

PIRKUMU DROŠĪBA 
Nepatīk saņemta prece?
Jums ir tiesības atgriezt preci 14 dienu laikā
Apskatīt Atteikuma tiesības

Hurtta suņu amunīcija tiek ražota, izmantojot ērtu un mīkstu neoprēnu, un tas pielāgojas suņa kustībām, neradot nobrāzumus. Siksnu iekšējā struktūra ir droša un izturīga, pateicoties neelastīgiem auduma slāņiem starp neoprēna slāņiem. Siksnas iekšpuse ir elpojošs materiāls.

  • Perfektas kvalitātes, droša suņu kaklasiksna. Drošības mehānisms, kas aizsargā suņa kaklu un novērš slodzi uz slēdzenes, kad suns velk. Efektīvi 3M atstarotāji ar pierādītu kvalitāti un izturību. Mīkstais, polsterētais slāņis ir izgatavots no neoprēna. Ir speciala vieta suņa īpašnieka tālruņa numuram. Kaklasiksna ir regulējama.
  • Ļoti izturīgs
  • 3M atstarotāji
  • Regulējams

Suņu amunīcijas un aksesuāru ražotājs "HURTTA"  ir līderis savā nozarē, kura popularitāte balstās uz ilgtermiņa pieredzi, bezkompromisu pieeju un pastāvīgu attīstību.
Izstrādājot produktus, tiek ņemta vērā dažādu suņu šķirņu ķermeņa īpašības un kustību specifika skriešanas un izklaides laikā. Hurtta mērķis ir funkcionālu produktu veidošana, kas atbilst suņu vajadzībām.

"HURTTA" pamatprincips - suņu apģērbu kvalitāte nevar būt sliktāka par suņu īpašnieku apģērba kvalitāti. Apģērbi tiek izveidoti aktīvo suņu ikdienas dzīvei, it īpaši sporta un darba suņiem, kā arī visiem gadalaikiem. Kompānijai "HURTTA" ir desmit gadu pieredze suņu funkcionālā apģērba ražošanā, kas garantē apģērba kvalitāti, funkcionalitāti, drošību un praktiskumu.