Kopsumma: [[carts | totalPrice ]] €

INSECT SHIELD BF Pretinsektu šalle kukaiņu aizsardzība 24x48cm

24.90 € Cena/gab.: 24.90 €
Iepakojumā: 1 gab.
Kods: M

 
 
  

PIEGĀDES INFORMĀCIJA
Ar piegādes cenām un noteikumiem Jūs varat iepazīties  šeit

 

PIRKUMU DROŠĪBA 
Nepatīk saņemta prece?
Jums ir tiesības atgriezt preci 14 dienu laikā
Apskatīt Atteikuma tiesības

Apraksts

INSECT SHIELD BF Pretinsektu šalle kukaiņu aizsardzība 24x48cm

Šalle aizsargā mājdzīvniekus un īpašniekus no ērcēm, odiem, blusām un citiem nepatīkamiem kukaiņiem. Kā arī no saules stariem un nodrošinās siltumu aukstā laikā. Tas aizsargā suņu garu spalvu vai ausu ausis no netīrumiem. Tāpēc tas ir lieliski piemērots laika pavadīšanai mežā, piemēram, ogošanai vai medībām. Šalles materiāls ir ērts un mīksts no 100% poliestera. 

Elastīga un daudzpusīga apļa šalle gan mājdzīvniekiem, gan īpašniekiem
Apstrāde ar Repeltec ir cieši integrēta izstrādājuma šķiedrās un ilgst visu tā dzīves ciklu - Aktīvā viela IR3535 (etilbutilacetilaminopropionāts)
Izmērs 28 x 48 cm
Materiāls 100% poliesters
Mazgājams ar veļas mašīnu

Apstrāde ar Repeltec nodrošina produktam ilgstošu un efektīvu papildu aizsardzību pret kukaiņiem. Aktīvā viela IR3535 (etilbutilacetilaminopropionāts) ir sintētiska aminoskābe, kas ietekmē kukaiņu ožas maņas, nekaitējot kukaiņam. Šī tehnoloģija ir daudzu gadu pētījumu un testēšanas rezultāts, un tā nodrošina labu papildu aizsardzību pret kukaiņiem gan mājdzīvniekiem, gan visai ģimenei.

IR3535 ir izstrādāts, lai atvairītu virkni nokojošu kukaiņu, piemēram, odus un ērces, un to plaši izmanto kukaiņu atbaidīšanas līdzekļos, piemēram, losjonos. Repeltec ir izstrādājis tehnoloģiju šī produkta saistīšanai ar tekstilmateriālu šķiedrām.

Repeltec izstrādājumiem tiek veiktas plašas pārbaudes procedūras. Ikdienas testi tiek veikti laboratorijās, un visi jaunie produkti tiek pārbaudīti trešo personu testēšanas laboratorijās, lai pārliecinātos, ka mūsu produkti darbojas, kā solīts.

Saistītās preces

Preces nosaukums Mērvienības KODS. Cena Skaits Ielikt grozā
INSECT SHIELD BF Pretinsektu šalle kukaiņu aizsardzība 24x48cm 1 gab. M 24.90 € [[product_15578]]