Kopsumma: [[carts | totalPrice ]] €

Ladybel Wheat Germ Oil Conditioner BIO CREME mitrinošs kondicionieris suņiem 200g

15.10 € Cena €/kg: 75.50 €
Iepakojuma svars: 200 g
Kods: LB1

 
 
  

PIEGĀDES INFORMĀCIJA
Ar piegādes cenām un noteikumiem Jūs varat iepazīties  šeit

 

PIRKUMU DROŠĪBA 
Nepatīk saņemta prece?
Jums ir tiesības atgriezt preci 14 dienu laikā
Apskatīt Atteikuma tiesības

Apraksts

Ladybel Wheat Germ Oil Conditioner BIO CREME 200g

Biokrēms – mitrināšana, atjaunošana un pārstrukturēšana. Naparasts mitrinošs kondicionieris savēlumu atšķetināšanai satur organisku kviešu asnu eļļu, provitamīnu B5 un E vitamīnu un ir Ph-sabalansēts tieši suņu un kaķu epidermisam. To var izmantot gan koncentrētu tieši uz spalvas, gan atšķaidītu ar šampūnu, vai atšķaidītu ar ūdeni vieglai kondicionēšanai. Izstādes sagatavošanai un ikdienas kopšanai krēms iedarbojas vienādi – efektīvi un ātri palīdz atšķetināt spalvu, tajā pat laikā mitrinot sauso spalvu un cīnoties ar matu lūšanu. Lietošana – 3 izmantošanas iespējas:

1) Spalvas uzturēšanai – sajauciet 2 ēdamkarotes krēma ar 0,5 litriem silta ūdens. Pēc saziepēšanas un izskalošanas kārtīgi uzklājiet kondicionieri uz spalvas, tad noņemiet lieko mitrumu ar dvieli un izžāvējiet. Šī procedūra palīdzēs uzvairīties no savēlumiem.

2) Savēlumu un sapinumu novēršanai – Sajauciet 1 daļu Bio krēma ar 1 daļu silta ūdens. Uzklājiet uz spalvas, labi masējot spalvu. Ļaujiet iedarboties 15 minūtes, pēc tam labi izķemmējiet spalvu, atšķetinot savēlumus. Pēc tam izmazgājiet suni kā parasti, pēc tam atkal uzlieciet uz spalvas Bio krēmu, lai novērstu jaunu savēlumu rašanos.

3) Sagatavošana izstādei – Bio krēmu var pievienot jebkuram šampūnam, sajaucot 1 daļu krēma ar 20 daļām šampūna. Jorkšīras terjeru, Afgānu, Ši-tcu, Lhasa Apso un Bearded kollija spalva kļūs gludāka un jūs iegūsiet pabeigto pirmsringa izskatu.

Nesatur parabēnus. Hipoalerģisks. 

Ražotājs: Ladybel, Francija