Kopsumma: [[carts | totalPrice ]] €

Magel Unofarm gēls ar atvēsinošu efektu 18kg

143.00 € Cena €/kg: 7.94 €
Iepakojuma svars: 18 kg
Kods: AD7

 
 
  

PIEGĀDES INFORMĀCIJA
Ar piegādes cenām un noteikumiem Jūs varat iepazīties  šeit

 

PIRKUMU DROŠĪBA 
Nepatīk saņemta prece?
Jums ir tiesības atgriezt preci 14 dienu laikā
Apskatīt Atteikuma tiesības

Apraksts

Magel Unofarm gēls ar atvēsinošu efektu  18kg

GĒLS AR ATVĒSINOŠU EFEKTU (zaļš)- formula ar atvēsinošu iedarbību no dabīgām augu aktīvām sastāvdaļām un ēteriskām eļļām – mentolu, priežu eļļu, ciedru eļļu un Sibīrijas egles eļļu, kas samazina sāpes, noņem tūsku tesmenī un muskuļos. Ēteriskās eļļas ar spēcīgu antibakteriālo un atvēsinošo efektu un pretiekaisuma iedarbību, kas palīdz pēc insektu kodumiem. Zāļu ekstrakti, piemēram, Aloe Vera un zirgkastanis un to aktīvās vielas aloīns un escīns, tradicionāli tiek izmantoti, lai nodrošinātu atvieglojumu pie dažādām tūskām un iekaisumiem. Sastāvdaļas: mentols, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) lapu ekstrakts, Aesculus Hippocastanum (zirgkastanis) ekstrakts, glicerols, Pinus Silvestris (priežu) skuju eļļa, Sibīrijas egles skuju eļļa, ciedru skuju eļļa. Palīgvielas: gēla bāze.

DARBĪBA: – ātri uzsūcas – nav taukains, ne krāsojās –pretiekaisuma un antibakteriāla ēteriskās eļļas iedarbība – samazina sāpes un tūsku tesmenī un muskuļaudos – vietēji atvēsinoša iedarbība bez saldēšanas un kairinājuma. -– iespēja izmantot pēc insektu kodumiem samazinot iespējamo iekaisumu.

LIETOŠANA: uzsmērēt plānā kārtā uz ādas dažas reizes dienā. Iemasēt gēlu, kamēr iesūcas ādā. Nelietot uz atklātām brūcēm.

Ražotājs: Magnum, ES