Orijen Cat & Kitten bezgraudu sausā barība kaķiem un kaķēniem ar vistu, tītaru 1.8kg

32.94 €
Cena €/kg: 18.30 €


36.60 €
Cena €/kg: 20.33 €

Iepakojuma svars: 1.8 kg
Kods: 280185

 
 
  

PIEGĀDES INFORMĀCIJA
Ar piegādes cenām un noteikumiem Jūs varat iepazīties  šeit

 

PIRKUMU DROŠĪBA 
Nepatīk saņemta prece?
Jums ir tiesības atgriezt preci 14 dienu laikā
Apskatīt Atteikuma tiesības

Orijen Cat & Kitten bezgraudu sausā barība kaķiem un kaķēniem ar vistu, tītaru, zivīm

BIOLOGICALLY APPROPRIATE™ | VISIEM DZĪVES POSMIEM
SVAIGA BRĪVĀS TURĒŠANAS APSTĀKĻOS AUDZĒTU VISTU UN TĪTARU GAĻA, DABISKĀ VIDĒ DĒTAS OLAS UN SAVVAĻĀ ZVEJOTAS ZIVIS
KAĶU UN KAĶĒNU UZBŪVE IR TIEŠI TĀDA PATI KĀ VIŅU SENČIEM, TĀDĒĻ VIŅIEM PIEMĪT BIOLOĢISKA NEPIECIEŠAMĪBA PĒC UZTURA, KAS IR BAGĀTS AR DAŽĀDĀM DZĪVNIEKU IZCELSMES OLBALTUMVIELĀM.
 
ORIJEN barības sastāvā ir 40% bagātīgi barojošu olbaltumvielu un tikai 19% ogļhidrātu ar zemu glikēmisko indeksu, tādēļ tā nodrošina uzturvielas kaķiem un kaķēniem atbilstoši viņu evolūcijas gaitai un bioloģiskajām vajadzībām.
 
Gaļa ORIJEN barībā nav salīdzināma ar citu kaķu vai kaķēnu barības gaļu – 2/3 no tās ir SVAIGA (atdzesēta, nesatur konservantus) vai JĒLA (sasaldēta ar ātrās sasaldēšanas metodi, atdzesēta, nesatur konservantus), ieskaitot 10 vislabākās sastāvdaļas.
 
1/3 gaļas ir 90 °C pakāpeniski dehidrēta svaiga vistas, tītara un zivs gaļa, radot koncentrētu barojošu olbaltumvielu avotu, ko nevar nodrošināt tikai svaiga gaļa.
 
Barības vielām bagātā svaigā gaļa, iekšējie orgāni un skrimšļi WholePrey™ (veselu medījumu) proporcijās, kā arī svaigās veselās zivis un olas ir dabiska barība, kas jūsu kaķim vai kaķēnam nodrošinās praktiski visas nepieciešamās barības vielas.
 
Bagātīgais ar sublimācijas metodi pakāpeniski žāvēto aknu piejaukums dabiskā veidā uzlabo aromātu un garšu, padarot ORIJEN patīkami garšīgu pat izvēlīgiem ēdājiem.
 
85% GAĻAS | 15% AUGĻU UN DĀRZEŅU
Svaiga vistas gaļa (18%), svaiga tītara gaļa (7%), svaigas veselas olas (5%), svaigas vistas aknas (5%), svaigas veselas plekstes (4%), svaigas veselas siļķes (4%), svaigas tītaru aknas (4%), svaigas vistu sirdis (4%), svaigas tītaru sirdis (4%), svaigi vistu kakli (4%), vistas gaļa (dehidrēta, 4%), tītara gaļa (dehidrēta, 4%), veselas skumbrijas (dehidrētas, 4%), veselas sardīnes (dehidrētas, 4%), veselas siļķes (dehidrētas, 4%), vistu tauki (3%), veselas sarkanās lēcas, veseli zaļie zirņi, veselas zaļās lēcas, veseli turku zirņi, veseli dzeltenie zirņi, lēcu šķiedra, veselas pupiņas, veselas kāršu pupas, vistu skrimšļi (dehidrēti, 1%), siļķu eļļa (1%), vistu aknas (žāvētas ar sublimācijas metodi), tītaru aknas (žāvētas ar sublimācijas metodi), svaigi ķirbji, svaigu sviesta ķirbju biezenis, svaigi veseli cukīni, svaigi pastinaki, svaigi burkāni, svaigi ‘Red delicious’ šķirnes āboli, svaigi ‘Bartlett’ šķirnes bumbieri, svaigi zaļie lapu kāposti, svaigi spināti, svaigi biešu laksti, svaigi rāceņu laksti, kaltētas brūnaļģes, svaigas dzērvenes, svaigas mellenes, veselas korinšu ogas, cigoriņu sakne, kurkumas sakne, piena dadzis, mārdadžu sakne, lavanda, altejas sakne, mežrozītes.
 
PIEDEVAS (uz kg): tehnoloģiskās piedevas: tokoferolu saturošs dabiskas izcelsmes ekstrakts. Uzturfizioloģiskās piedevas: cinka helāts 100 mg; vara helāts 11 mg; holīna hlorīds 1200 mg. Zootehniskās piedevas: Enterococcus faecium NCIMB10415: 600×10^6 CFU.
 
BARO, KĀ TO PAREDZĒJUSI DABA
Lai arī viņi varbūt izskatās atšķirīgi, jūsu kaķim ir tāda pati DNA un ēšanas anatomija kā Tuvo Austrumu savvaļas kaķim, kas nozīmē, ka arī jūsu kaķis ir pielāgojies ar daudzveidīgu gaļu bagātam uzturam, nevis augsta glikēmiskā līmeņa ogļhidrātiem un graudiem.
 
GARANTĒTAS ANALĪZES
Kopolbaltumvielas (min. 40 %
Tauku saturs (min.) 20 %
Koppelni (maks.) 8 %
Kopšķiedras (maks.) 3 %
Mitrums (maks.) 10 %
Kalcijs (min.) 1.4 %
Fosfors (min.) 1.1 %
Magnijs (min.) 0.1 %
Taurine (min.) 0.2 %
Omega 6 taukskābes (min.)3.1 %
Omega 3 taukskābes (min.)1 %
Dokozaheksaēnskābe DHA (min.)0.3 %
Eikozānpentakarbonskābe EPA (min.)0.2 %

Ražotājs: Orijen, Kanāda