Kopsumma: [[carts | totalPrice ]] €
Jauns

PESS BIO pretblusu pipetes suņiem Gerānijas eļļa, dimetikons DOGS M/L 10-20kg 4gb

5.20 €
Cena/gab.: 1.30 €


6.50 €
Cena/gab.: 1.63 €

Iepakojumā: 4 gab.
Kods: 01057

 
 
  

PIEGĀDES INFORMĀCIJA
Ar piegādes cenām un noteikumiem Jūs varat iepazīties  šeit

 

PIRKUMU DROŠĪBA 
Nepatīk saņemta prece?
Jums ir tiesības atgriezt preci 14 dienu laikā
Apskatīt Atteikuma tiesības

Apraksts

PESS BIO pretblusu pipetes suņiem Gerānijas eļļa, dimetikons DOGS M/L 10-20kg 4gb 

Kopšanas un aizsardzības pilieni ar lieliskām mājdzīvnieku kopšanas īpašībām un pastiprinātu aizsardzības efektu pret blusām un ērcēm. Satur ēterisko ģerānijas eļļu (Geranium, Pelargonium) un dimetikonu, kas mehāniski iznīcina blusas un ērces.

Spot on piešķir dzīvnieka kažokam dzīvīgu izskatu, izlīdzina apmatojumu, novērš to sapīšanos un saglabā to bez statiskās slodzes. Dimetikons, tā galvenā sastāvdaļa, papildus lieliskajām mājdzīvnieku kopšanas īpašībām, fiziski notver kukaiņus, kas jau ir apsēduši dzīvnieka kažoku. Eļļa pieķeras kukaiņa ķermenim, tādējādi bloķējot tā būtiskās dzīvības funkcijas, efektīvi imobilizējot, pēc tam dehidrējot, līdz tas nomirst un izžūst. Tas ir efektīvs pret pieaugušiem kukaiņiem, kā arī to olām un kāpuriem. Kukaiņi joprojām nespēj attīstīt nekādu rezistenci pret tā iedarbību. Ģerānijas eļļa atstāj patīkamu smaržu, kas papildus aizsargā dzīvnieku no jebkādiem kukaiņu uzbrukumiem (odi, utis, blusas, ērces).

Produktu var lietot dzīvniekiem no 3 mēnešu vecuma, vecākiem dzīvniekiem, grūsnām un laktējošām kucēm, kā arī tiem, kas paliek ciešā kontaktā ar bērniem.

Kopšanas līdzeklis dzīvniekiem. Tikai ārīgai lietošanai. Lietojiet uz ādas atbilstoši paredzētajam mērķim.
Efektivitāte: profilaktiska iedarbība (efektīva aizsardzība) – 24 stundu laikā pēc uzklāšanas, saglabājot rutīnas profilaktisko efektu – preparāts jāuzklāj apm. ik pēc 3 nedēļām, efektivitāte ir atkarīga no laikapstākļiem un vides apstākļiem. Preparāts tiek noņemts mazgāšanas laikā. Pēc dzīvnieka mazgāšanas ir nepieciešams atkārtoti lietot
Uzglabāšanas laiks 3 gadi
Aktīvās vielas dimetikons, ģerānijas eļļa
Iepakojums: vidēji suņi (10-20kg) vienā iepakojumā ir 4 x 2 g pipetes
lielākiem mājdzīvniekiem uzklāt proporcionāli lielāku preparāta devu (1, 2, 3 tūbiņas)


Uzklāšanas metode
Pirms uzklāšanas ieteicams veikt alerģijas testu: uzklājiet 1 pilienu līdzekļa uz dzīvnieka ādas; pārbaudiet pēc apm. vienu stundu, lai novērstu jebkādas apsārtuma pazīmes. Ja kairinājums nav noticis, uzklājiet visu pipeti.
1. Pirms atvēršanas sakratiet pipeti un pagrieziet aizbāzni, lai noņemtu pipetes galu.
2. Uzklājiet tieši uz dzīvnieka ādas (izmantojot vienu vai vairākas pipetes atkarībā no dzīvnieka izmēra). Sadaliet kažoku un uzklājiet pa pilienam, sākot no kakla virzienā uz aste. Jāizlieto visa pipete.

Pēc uzklāšanas nomazgājiet rokas.

Ražotājs: Pess, Polija