Kopsumma: [[carts | totalPrice ]] €

PET Cimds ar hlorheksidīnu suņiem un kaķiem spalvas kopšanai 1gb

1.95 € Cena/gab.: 1.95 €
Iepakojumā: 1 gab.
Kods: VD31

 
 
  

PIEGĀDES INFORMĀCIJA
Ar piegādes cenām un noteikumiem Jūs varat iepazīties  šeit

 

PIRKUMU DROŠĪBA 
Nepatīk saņemta prece?
Jums ir tiesības atgriezt preci 14 dienu laikā
Apskatīt Atteikuma tiesības

Apraksts

  • Vienreizējas lietošanas auduma salvete-cimds suņu un kaķu apmatojuma kopšanai un higiēnai.
  • Salvete-cimds ir piesūcināta ar alkoholu nesaturošu šķīdumu, kas attīra dzīvnieka apmatojumu, padarot to skaistāku un spožāku.
  • Plānais audums un tīrīšanas līdzekļa daudzums ir pietiekams, lai nomazgātu pat lielu suni. Nav jāskalo, praktisks un ērti lietojams, nesatur alkoholu, nav toksisks, pH līdzsvarots.

PET ir vienreizējas lietošanas mitrs cimds, ideāls mīldzīvnieka tīrīšanai. PET ir piesūcinats ar maigu neputojošu šķīdumu, nav jāskalo. Plānais audums un lielais šķīduma daudzums ļāuj labi iztīrīt pat vidēja un liela izmera garspalvainu suni. PET lieto regulāri, pateicoties mīkstinošām un mitrinošām īpašībām, uztur dzīvnieka apmatojumu tīru un pasargā, saglabājot pH līmeni. Plēve cimda iekšpusē nodrošīna jūsu rokai sausumu un tīrību. Lietošana: atvērt iepakojumu, izņemt salveti-cimdu un uzvilkt uz rokas, enerģiski noberzēt dzīvnieka kažoku, pat pret augšanas virzienā. Ļaut nožūt un izķemmēt, ja nepieciešams. Brīdinājums: nelietot uz gļotādas, jēlumiem, pušumiem un brūcēm. Lietošanai dzīvniekiem. Izlietoto salveti-cimdu izmest kopā ar sadzīves atkritumiem.

Ražots Itālijā