Piper konservi kaķiem ar vistu 100g

1.10 € Cena €/kg: 11.00 €
Iepakojuma svars: 100 g
Kods: 302100

Pieejamība: ir noliktavā

 
 
  

PIEGĀDES INFORMĀCIJA
Ar piegādes cenām un noteikumiem Jūs varat iepazīties  šeit

 

PIRKUMU DROŠĪBA 
Nepatīk saņemta prece?
Jums ir tiesības atgriezt preci 14 dienu laikā
Apskatīt Atteikuma tiesības

Pilnvērtīga konservēta barība pieaugušiem kaķiem ar vistu
PIPER ir pilnvērtīga dzīvnieku barība, kas nodrošina 100% ikdienā nepieciešamāsbarības vielas, minerālvielas un vitamīnus pieaugušiem kaķiem, kuri ir mērenifiziski aktīvi, dzīvo ērtā vidē un kuriem šobrīd nav grūtniecības vai zīdīšanas periods. Barības vielu ziņā šī mājdzīvnieku barība ir sabalansētaatbilstoši jaunākajiem barošanasieteikumiem. PIPER barība nodrošina gan kaulu uzturēšanu,gan zobu apgādi ar barības vielām, kā arī pienācīgu visu vielmaiņasprocesu gaitu. Īpaši vērtīgs barībā ir augstais EPA un DHA skābju līmenis,jo tās iesaistās nervu audu aizsardzībāun piedalās reproduktīvajos procesos. To kopējais satursmājdzīvnieku barībā ir 1% no kopējā taukskābju daudzuma. N-6 taukskābju satursproduktos būtiski ietekmē vielmaiņu procesu regulāciju,un kopā ar n-3 taukskābēm tās ieņem ļoti svarīgu lomuiekaisuma procesu kavēšanā.
Ingredienti: gaļa un dzīvnieku atvasinājumi 65% (iesk. vistas krūtiņu 10%), buljons, minerālvielas. 
 
Analītiskā formula: proteīns – 11%, eļļas un neapstrādāti tauki – 5%, koppelni – 1,5%, kopšķiedra – 0,5%, mitrums – 80%, kalcijs – 0,3%, fosfors – 0,25%. Piedevas: uzturfizioloģiskās piedevas/kg: vitamīns D3 – 240 SV, vitamīns E – 95 mg, vitamīns C(askorbinskābe) - 550mg, cinks(glicīna hidrāta cinka helāts, cinka oksīds) - 13mg, mangāns(mangāna sulfāta monohidrāts) - 0,5mg, varš(vara sulfāta pentahidrāts) - 2mg, jodāts(bezūdens kalcija jodāts) - 0,4mg, taurīns- 800mg.
Urīna skābinātājs: amonīja hlorīds - 0,2g/kg.Svaigam ūdenim jābūt pieejamam visu laiku. Ierobežojums: Neizēdināt citu sugu dzīvniekiem. 
Ēdināšanas rekomendācijas skatīties tabulu. Nav paredzēts lietošanā pārtikā.

Ražotājs: Dolina Noteci, Polija