Kopsumma: [[carts | totalPrice ]] €
-10%

VETRA ASPITOL PLUS KAPS Jaunzēlandes zaļās gliemenes eļļa N60

35.91 €
Cena/gab.: 0.60 €


39.90 €
Cena/gab.: 0.67 €

Iepakojumā: 60 gab.
Kods: M

 
 
  

PIEGĀDES INFORMĀCIJA
Ar piegādes cenām un noteikumiem Jūs varat iepazīties  šeit

 

PIRKUMU DROŠĪBA 
Nepatīk saņemta prece?
Jums ir tiesības atgriezt preci 14 dienu laikā
Apskatīt Atteikuma tiesības

Apraksts

VETRA ASPITOL PLUS KAPS Jaunzēlandes zaļās gliemenes eļļa N60

ASPITOL PLUS papildbarība kaķiem un suņiem. Jaunzēlandes zaļās gliemenes eļļa. Katra kapsula satur 50 mg stabilizētas eļļas, kas iegūta no Jaunzēlandes zaļās gliemenes Perna canaliculus. Zaļās gliemenes eļļa kombinācijā ar tīruma cietsēkles eļļu veido unikālu omega-3 taukskābju maisījumu, kā rezultātā tas ir daudz efektīvāks par citām eļļām, tostarp zivju eļļu. 1 KAPSULA SATUR: Zaļās gliemenes eļļa (GlycOmega®) 50 mg, Tīruma cietsēkles eļļa (Ahiflower®) 150 mg. 

SASTĀVDAĻAS: Tīruma cietsēkles eļļa (Buglossoides avensis), zaļās gliemenes eļļa (Perna canaliculus), recinātāji (liellopa želatīns, ūdens), emulgators (glicerīns), antioksidanti (rozmarīna ekstrakts, E vitamīns, C vitamīns). ANALĪTISKIE KOMPONENTI: kopproteīns >38%, koptauki >57%, koppelni <1,5%, neapstrādāti ogļhidrāti <0,5%. 

LIETOŠANAS NORĀDĪJUMI: Lietojiet tik ilgi, cik nepieciešams. Dodiet kā kārumu vai iejauciet kapsulas saturu barībā. Ieteicamās devas: kaķiem un maza auguma suņiem: 1 kapsula dienā. Vidēja un liela auguma suņiem: 1 kapsula uz 10 kg ķermeņa svara dienā. Devu var samazināt pēc 4-6 nedēļām, ja vien nav ieteikts citādi. Ievērojiet ieteicamo devu. Glabāt vēsā, sausā vietā, sargāt no bērniem. 

Iepakojums: 60 mīkstās kapsulas. 

Neto svars: 20g

Ražotājs: Kala Health BV, Noordwijk, Nīderlande, atzīšanas nr. 213584