Kopsumma: [[carts | totalPrice ]] €

Aluminium Spray pretiekaisuma, dziedējošs, dezinficējošs sprejs ar alumniju brūču apstrādei 200ml

12.90 € Cena/gab.: 12.90 €
Iepakojuma svars: 200 ml
Kods: 1042

 
 
  

PIEGĀDES INFORMĀCIJA
Ar piegādes cenām un noteikumiem Jūs varat iepazīties  šeit

 

PIRKUMU DROŠĪBA 
Nepatīk saņemta prece?
Jums ir tiesības atgriezt preci 14 dienu laikā
Apskatīt Atteikuma tiesības

Apraksts

Aluminium Spray pretiekaisuma, dziedējošs, dezinficējošs sprejs ar alumniju brūču apstrādei 200ml

 Alumīnija pulveris tiek uzskatīts par augsti efektīvu pretiekaisuma, dziedējošu un dezinficējošu līdzekli.Uzklājot uz bojātās virsmas, veido blīvu aizsargplēvīti, kas novērš atkārtotu baktēriju iekļūšanu un apkārtējās vides kaitīgo ietekmi. Piemīt sausinošs efekts.

Norādījumi: Aluminium Spray paredzēts dažādas izcelsmes brūču apstrādei, kā arī lokālai ādas slimību ārstēšanai un profilaksei zirgiem, liellopiem, aitām, cūkām,suņiem un kaķiem. Ideāls līdzeklis pēcoperācijas brūču apstrādāšanai.

Sastāvs: Suspensija sudraba krāsā, iedarbīgā viela-alumīnija pulveris 6,270 g, palīgvielas 183,123 g.

Lietošana: Ārīgi.Pirms preparāta pielietošanas veic ievainotās virsmas sanitāro apstrādi. Balonu sakrata. Izsmidzina 20-25 cm attālumā 1-2 sekunžu laikā. Pēc izsmidzināšanas tur 1-3 minūtes, līdz pilnīgai nožūšanai. Parasti pielieto 1-2 reizes dienā vairāku dienu garumā. Kontrindikāciju un blakusefektu nav. Īpaši norādījumi: Neizsmidzināt tiešas uguns tuvumā; nesildīt un neuzglabāt temperatūrā, kas pārsniedz 50 grādus.Glabāt sausā, bērniem nepieejamā vietā, 15-20 grādu temperatūrā. Fasējums: 200 ml flakons

Ražotājs : CP Pharma, Vācija