Kopsumma: [[carts | totalPrice ]] €

Bio Groom So Gentle hipoalerģiskais kondicionieris suņiem 355ml

14.30 € Cena €/l: 40.28 €
Iepakojuma svars: 355 ml
Kods: BG38

 
 
  

PIEGĀDES INFORMĀCIJA
Ar piegādes cenām un noteikumiem Jūs varat iepazīties  šeit

 

PIRKUMU DROŠĪBA 
Nepatīk saņemta prece?
Jums ir tiesības atgriezt preci 14 dienu laikā
Apskatīt Atteikuma tiesības

Apraksts

Bio Groom So Gentle hipoalerģiskais kondicioneris suņiem 355ml

Hipoalerģiskais kondicionieris viegli noskalojams ar ūdeni, nekairina acis. Atvieglo ķemmēšanu, pasargā no izkrišanas. Novērš nepatīkamu smaku.

Dabīgais krēmveida kondicionieris ir ideāli piemērots alerģiskiem suņiem, kaķiem, maziem kucēniem un kaķēniem. Mitrina ādu un pasargā to no izžūšanas. Piešķir kažokam lielisku spīdumu, kažoks kļūst zīdains. Tas ir viegli izskalojams, kažoks kļūst viegli ķemmējams.

Kopšanas līdzekļi ir izgatavoti no kokosriekstu eļļas un augu taukiem, kas ir 100% bioloģiski noārdāmi. Bez smaržvielām un krāsvielām, silikoniem un alergēniem.

Attīra, nenoņemot dabīgās aizsargājošās eļļas no ādas un apmatojuma. Piešķir kažokam skaistu veselīgu spīdumu tīrīšanas laikā.
Uzklājiet uz mēteļa atbilstošu daudzumu un labi iestrādājieties. Noskalo ar remdenu siltu ūdeni. Lai iegūtu papildu kondicionēšanu, atstājiet vienu minūti pirms skalošanas. Var atšķaidīt līdz 1 daļai ar 4 daļām silta ūdens atkarībā no mēteļa veida un stāvokļa. Droši lietot kopā ar lokāliem līdzekļiem pret blusām un ērcēm.

Ražotājs: Bio Groom, ASV