Kopsumma: [[carts | totalPrice ]] €

Canvit Chondro Maxi papildbarība suņiem virs 25kg Hondroitīns, glikozamīns, II tipa kolagēns 500g 166tab

28.50 € Cena €/kg: 57.00 €
Iepakojuma svars: 500 g
Kods: CV6

 
 
  

PIEGĀDES INFORMĀCIJA
Ar piegādes cenām un noteikumiem Jūs varat iepazīties  šeit

 

PIRKUMU DROŠĪBA 
Nepatīk saņemta prece?
Jums ir tiesības atgriezt preci 14 dienu laikā
Apskatīt Atteikuma tiesības

Apraksts

Canvit Chondro Maxi papildbarība suņiem virs 25kg Hondroitīns, glikozamīns, II tipa kolagēns 500g 166tab

Satur lielisku hodropretektoru un bioloģisko vielu kombināciju - hondroitīna sulfātu, glikozamīna sulfātu, kolagēn, C vitamīnu un organiskās aminoskabes. Tie stiprina skrimšļus, veicina kolagēna veidošanos, uzlabo mehānisko pretstību locītvās.

Papildbarība ar gaļas aromātu un dabīgu antioksidantu  lielo šķirņu suņiem virs 25 kg locītavu reģenerācijai un kustīguma uzlabošanai.

Canvit Chondro Maxi ir papildbarība, kas veicina locītavu skrimšļu un saišu atjaunošanu. Locītavu reģenerācija palīdz mazināt locītavu sāpes. Aktīvās sastāvdaļas ir hondroitīna sulfāts, glikozamīna sulfāts un kolagēna hidrolizāts. Hondroitīns un glikozamīns ir dabīgas locītavu skrimšļu sastāvdaļas, kas viegli uzsūcas un iekļaujas bojātajā skrimslī. Tas nodrošina skrimšļu mitrināšanu, palielinot elastību un stiprinot mehānisko izturību. Glikozamīna sulfātam piemīt pretiekaisuma iedarbība un tas veicina brūču dzīšanu. Canvit Chondro Maxi ir piemērots visiem suņiem, kuriem ir problēmas ar pārvietošanos vai saitēm, gūžu locītavu dizplāzija, osteoartrīts un atveseļošanās periods pēc locītavu un cīpslu traumām.

Profilaktiska lietošana nepieciešama jauniem lielo šķirņu suņiem un darba suņiem, kas pakļauti lielai slodzei.

Veciem suņiem papildbarība palīdz saglabāt kustīgumu līdz pat lielam vecumam, novērš locītavu skrimšļu un saišu bojājumus un nodrošina nesāpīgas locītavu kustības.

Kolagēna hidrolizāts nodrošina ar nepieciešamajām aminoskābēm, kas ir locītavu saistaudu sastāvdaļa. Selēns un mangāns (organiskā helāta formā), vitamīns C un vitamīns E ir nozīmīgi antioksidatīvo īpašību dēļ. Vitamīns C piedalās kolagēna un saistaudu veidošanā. Magnijs augsti izmantojamā helāta veidā veicina sasprindzinātu muskuļu atslābināšanu un iejaucas kolagēna metabolismā. Vitamīnu stabilitāte tiek nodrošināta ar dabīgo antioksidantu – augu ekstrakta un tokoferola maisījuma palīdzību.

Papildbarība jālieto vismaz 8-10 nedēļas, ieteicams lietošanu atkārtot pēc 3 mēnešiem. Var lietot ilgstoši.

1 tablete satur: glikozamīna sulfāts 211 mg, hondroitīna sulfāts 127 mg, II tipa kolagēns 302 mg, 21 mg C vitamīns

Sastāvs: sausa laktoze, kolagēna hidrolizāts 10%, rauga pulveris, kviešu ciete, glikozamīna sulfāts 7%, hidroitīna sulfāts 4,2%, dikalcija fosfāts,  mājputnu gaļa, magnija helāts 0,17%, magnija oksīds.

Analītiskais sastāvs uz 1 kg: proteīns 20.5%, pelni 15.0%, šķiedrvielas 7.0%, tauki 2.0%, magnijs 0.35%.

Piedevas uz 1 kg: vitamīni, provitamīni un ķīmiskā sastāva vielas ar līdzīgu efektu. Vitamīns C 7000mg, vitamīns E (kā alfa tokoferols) 3500mg, niacinamīds 1500mg, biotīns 500mg, mangāns 260mg, selēns 2mg.

DEVAS:

  • Profilaktiska deva, augošiem dzīvniekiem - 1/2 tabl. uz 10 kg
  • Intensīvai skrimšļu atjaunošanai suņiem, kas pakļauti lielai slodzei  - 1 tabl. uz 10 kg
  • Darba un gados vecākiem suņiem - 1-1/2 tabl. uz 10 kg

Ražotājs: Canvit, Čehija