Kopsumma: [[carts | totalPrice ]] €

FARMASEC pakaiši mājlopiem, absorbents fermām 25kg

28.00 € Cena €/l: 1.12 €
Iepakojuma svars: 25 l
Kods: 1029

 
 
  

PIEGĀDES INFORMĀCIJA
Ar piegādes cenām un noteikumiem Jūs varat iepazīties  šeit

 

PIRKUMU DROŠĪBA 
Nepatīk saņemta prece?
Jums ir tiesības atgriezt preci 14 dienu laikā
Apskatīt Atteikuma tiesības

Apraksts

FARMASEC - Jaunās paaudzes pakaiši un grīdas absorbenti fermām. FARMASEC ir efektīvs absorbējošs līdzeklis ar augstu uzsūkšanas kapacitāti: 1 kg absorbē vismaz 2 l šķidras vielas; tas garantē optimālu salmu un skaidu izlietojumu. Tā mikro-granulārā struktūra atvieglo tīrīšanas procesu. Produktam ir patīkama smarža un atsvaidzinošas īpašības, tas neitrlizē vielas ar spēcīgu smaku (amonjaks).

FARMASEC var lietot: • Uz grīdas: uzlabo dzīvnieku veselību, ilga atsvaidzinoša iedarbība. • Uz salmiem: FARMASEC lietošana pirms un pēc salmu izkaisīšanas palīdz nodrošināt labāku pakaišu ūdens uzsūkšanas spēju; • Uz betona un restotas grīdas: nodrošina grīdas tīrīšanu stallī, (govju kūtī), steliņģī, piena telpā (piena pieņemšanas telpā, barošanas zonā, cūku aizgaldos).

SASTĀVDAĻAS: Kalcija karbonāts, superuzsūcoši polimēri, eikalipta ēteriskā eļļa, juka. DEVAS: • Liellopi: Govs aizgalds: 50-100 g/m² vienu līdz divas reizes nedēļā; Boksi: 50-100 g/m² vienu līdz divas reizes nedēļā; Šķirnes teļi: 100 g/m² trīs reizes nedēļā. • Cūkas: Sivēnmātes, jauncūkas, vaislas kuiļi: 40 g/dzīvniekam/dienā vai 100 g trīs reizes nedēļā (izbārstīt barošanas vietā (boksā/aizgaldā) un atnešanās zonā). Atnešanās: sadalīt aizgaldos un uz siltuma matračiem pirms atnešanās. Cūkas uz salmiem: 50-100 g/cūkai/nedēļā. Uzglabāt un pārvietot oriģinālajā iepakojumā sausā vietā. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā. Izlietot 24 mēnešu laikā no ražošanas datuma.

Neto svars: 25kg maiss.

Ražotājvalsts Francija.