Kopsumma: [[carts | totalPrice ]] €

Fermactiv powder papildbarība suņiem, kaķiem Probiotikas pulveris 150g

15.38 € Cena/gab.: 15.38 €
Iepakojuma svars: 150 g
Kods: MV90

 
 
  

PIEGĀDES INFORMĀCIJA
Ar piegādes cenām un noteikumiem Jūs varat iepazīties  šeit

 

PIRKUMU DROŠĪBA 
Nepatīk saņemta prece?
Jums ir tiesības atgriezt preci 14 dienu laikā
Apskatīt Atteikuma tiesības

Apraksts

Fermactiv powder Probiotikas saturoša papildbarība suņiem, kaķiem, mājlopiem 150g

Papildbarība teļiem, cūkām, sivēniem, suņiem un kaķiem

Probiotiķis fizioloģiskās zarnu mikrofloras bioloģiskai stabilizēšanai un regulēšanai

Fizioloģiskā zarnu mikroflora parasti reaģē jūtīgi gan uz iekšējām izmaiņām (nepareiza ēdināšana, barības maiņa, ārstēšana ar noteiktiem medikamentiem), gan uz ārējo ietekmi (izmaiņas turēšanas apstākļos, mītnes maiņa, stress, transportēšana). Ja ir izjaukts mikrofloras dabiskais līdzsvars, ievērojami palielinās risks patogēno infekciju izraisītāju un parazītu izplatībai un slimību attīstībai. Saistībā ar ēdināšanas un turēšanas apstākļu izmaiņām ir jārūpējas par dabiskās zarnu mikrofloras saglabāšanu, jo šai mikroflorai ir galvenā nozīme veselības nodrošināšanā. Fizioloģisko līdzsvaru var veicināt, izmantojot papildbarību, kura satur laktobaktērijas augstā koncentrācijā un noteiktas barības vielas.

Sastāvs: Vājpiena pulveris, kalcija karbonāts

Analizētais saturs: Kopproteīns 31%, koptauki 0,8%, kokšķiedra 1,5%, koppelni 13%, lizīns 2,3%

Pievienots uz 1kg: E1705 Enterococcus faecium NCIMB 10415 1X1011 Piezīme: Satur dzīvas baktērijas, tādēļ jāuzglabā cieši noslēgtā iepakojumā, vēsā un sausā vietā

Lietošana: Lai nodrošinātu tūlītēju zarnu mikrofloras aizsardzību ar laktobaktērijām, produkta izmantošana jāuzsāk pēc iespējas agrāk.

Teļi līdz 6 mēnešiem: 10g (=2 ēdamkarotes bez kaudzes) uz 100kg dzīvsvara dienā. Lieto 2-3 nedēļas mikrofloras stabilizēšanai stresa situācijās kā barības maiņa, transportēšana,karstums,mītnes maiņa. Ja nepieciešams, var lietot vēl vismaz 1 nedēļu.

Sivēni ar aptuveni 35kg dzīvsvaru: 5g (=1 ēdamkarote bez kaudzes) uz vienu dzīvnieku dienā, sākot ar 1 nedēļu pirms un beidzot ar 1 nedēļu pēc atšķiršanas.

Nobarojamās cūkas, sivēnmātes: 10-15g (=2-3 ēdamkarotes bez kaudzes) uz vienu dzīvnieku dienā. Lieto 2-3 nedēļas mikrofloras stabilizēšanai stresa situācijās kā barības maiņa, transportēšana, karstums, mītnes maiņa.

Vaislas sivēnmātes: 20-30g (=4-6 ēdamkarotes bez kaudzes), sākot ar 2 nedēļām pirms līdz 1 nedēļai pēc atnešanās, kā arī zīdīšanas periodā.

Suņi, kaķi: zarnu mikrofloras regulēšanai īpaši jaundzīvniekiem , mainot barību un stresa situācijās.Vismaz 1-2 nedēļas, ja nepieciešams, var arī ilgāk pievienot pie barības.

Suņi: 1-2 tējkarotes bez kaudzes (=aptuveni 1,5g-3g) līdz 1 ēdamkarotei bez kaudzes (=5g) dienā.

Kaķi: 1 tējkarote bez kaudzes (=aptuveni 1,5g)dienā.

Ražotājs: Richter Pharma AG, Austrija