Kopsumma: [[carts | totalPrice ]] €

Gigi Uro-Ursi papildbarība kaķiem, suņiem Nierakmeņu, cistīta profilakse, ārstēšana N14

6.25 € Cena/gab.: 0.45 €
Iepakojumā: 14 gab.
Kods: 0301

 
 
  

PIEGĀDES INFORMĀCIJA
Ar piegādes cenām un noteikumiem Jūs varat iepazīties  šeit

 

PIRKUMU DROŠĪBA 
Nepatīk saņemta prece?
Jums ir tiesības atgriezt preci 14 dienu laikā
Apskatīt Atteikuma tiesības

Apraksts

Gigi Uro-Ursi papildbarība kaķiem, suņiem Nierakmeņu, cistīta profilakse, ārstēšana N14

Šis preparāts tiek lietots cistīta, nierakmeņu un urātu ārstēšanai un profilaksei suņiem un kaķiem. Preparātam ir urīna skābinošas un urīndzenošas īpašības.

Vispārīgās ziņas

Uro-Ursi® vienā kapsulā esošais pulveris satur sekojošas aktīvās vielas: Miltenes (Arctostaphylos uva-ursi) ekstraktu 98 mg; Vitamīnu Ester C® 91 mg; Dzērveņu (Fructus Oxycocci) ekstraktu 79 mg.

Uro-Ursi® - baltas kapsulas, kuras satur sarkanīgas krāsas pulveri ar dzērvenēm un miltenājiem raksturīgu smaržu.
Uro-Ursi® tiek fasēts pa 14 vai 90 kapsulām atbilstošas ietilpības plastikāta trauciņos.
Uzglabā pie temperatūra no ±0°C līdz +25°C. Relatīvais mitrums ne lielāks par 75%.

Derīguma termiņš – 26 mēneši kopš izgatavošanas datuma.

Farmakoloģiskās īpašības

Farmakoloģiskās īpašības nosaka tajā esošās aktīvās vielas.
- Miltenes ekstrakts. Miltenes lapas (Arctostaphylos uva-ursi) augstā koncentrācijā satur arbutīna glikozīdu (5-15%) un metilarbutīnu (4%), kuri organismā hidrolīzes procesā sašķeļ brīvo hidrohinonu. Hidrohinons urīnizvadceļos rada antiseptisku darbību, samazina iekaisumu. Savukārt ursolskābe un izokvercerīns rada vidējas pakāpes urīndzenošo efektu. Antiseptiskās, urīndzenošās un pretmikrobu darbības rezultātā urīnizvades sistēma atbrīvojas no patogēno mikroorganismu un iekasumu produktu klātesamības. Par svarīgu faktoru urīnizvadceļu slimības profilaksei jāatzīmē miltenes spazmolītiskā darbība.
- Dzērveņu ekstrakts. Dzērveņu ogas (Fructus Oxycocci) satur organiskās skābes, pektīnu, glikozīdu vakcinīnu. Hipūrskābe rada pretmikrobu darbību ar mikroorganismu adhezīna producēšanas spējas kavēšanas metodi, kas ir nepieciešams, lai mikroorganismi varētu piestiprināties pie urīnizvadceļu epitēlija. C vitamīns un organiskās skābes (hipūrskābe) rada paskābinošu darbību, tādā veidā profilaksējot nešķīstošā kalcija un fosfora savienojumu veidošanos.
- Ester С® — jaunā patentētā C vitamīna pH neitrālā forma, kalcija askorbāta veidā; satur C vitamīna dabiskos metabolītus, kas aktivizē C vitamīna molekulas un stimulē to iekļūšanu šūnās. Ester С® ātri asimilējās, saglabājot savu aktivitāti organismā (arī leikocītos) 24 stundas. Ilgstoši pielietojot Ester С® tas nekairina kuņģa gļotādu un nerada negatīvu ietekmi uz zobu emalju.

Lietošana

Uro-Ursi® indicē kā antiseptisku līdzekli ar vieglu urīndzenošu iedarbību urīnizvadceļu infekcijas slimību profilaksei un ārstēšanai, kā līdzekli , kas izmaina urīna pH – skābinot to, līdz ar to stimulē akmens (smilšu) izvadīšanu no urīnceļiem un aptur to tālāku veidošanos. Uro-Ursi® īpaši rekomendēts kastrētiem, sterilizētiem, mazkustīgiem dzīvniekiem ar palielinātu ķermeņa svaru.

Uro-Ursi® dot :
- kaķiem un suņiem svarā līdz 10 kg - 1 kapsula dienā
- suņiem svarā līdz 20 kg - 2 kapsulas dienā
- suņiem svarā virs 20 kg - 3 kapsulas dienā
Ieteicamais Uro-Ursi® lietošanas ilgums ir 14 dienas.

Tiek pieļauta kapsulas atvēršana un tās saturu pievienošana nelielam daudzumam dzīvniekam paredzētai barībai.
Uro-Ursi® var lietot kompleksā ārstēšanā ar citiem simptomātiskiem un antibakteriāliem līdzekļiem.

Kontrindikācijas un blakusdarbības nav konstatētas.

Ražotājs: Gigi, Latvija

Saistītās preces

Preces nosaukums Mērvienības KODS. Cena Skaits Ielikt grozā
Gigi Uro-Ursi papildbarība kaķiem, suņiem Nierakmeņu, cistīta profilakse, ārstēšana N14 14 gab. 0301 6.25 € [[product_10903]]
Gigi Uro-Ursi papildbarība kaķiem, suņiem Nierakmeņu, cistīta profilakse, ārstēšana N90 90 gab. 0578 23.20 € [[product_10904]]