Kopsumma: [[carts | totalPrice ]] €

VetExpert Hepatiale Advanced Forte papildbarība kaķiem suņiem Aknu darbības atjaunošanai N30

19.00 € Cena/gab.: 19.00 €
Iepakojumā: 1 gab.
Kods: HEP01

 
 
  

PIEGĀDES INFORMĀCIJA
Ar piegādes cenām un noteikumiem Jūs varat iepazīties  šeit

 

PIRKUMU DROŠĪBA 
Nepatīk saņemta prece?
Jums ir tiesības atgriezt preci 14 dienu laikā
Apskatīt Atteikuma tiesības

Apraksts

VetExpert Hepatiale Advanced Forte papildbarība kaķiem, suņiem Aknu darbības atjaunošanai N30

Hepatiale Forte Advanced Papildbarība Lietošanai dzīvniekiem Kaķiem un suņiem aknu funkciju atjaunošanai aknu nepietiekamības, funkcionālu traucējumu un saindēšanās gadījumos.

Hepatiale Forte Advanced ir bagātīgs sastāvs:

Betaīns (trimetilglicīns) ir glicīna atvasinājums un galvenais metilgrupu donors. Betaīns piedalās S-adenozilmetionīna (SAM) sintēzē, kas ir dabisks antioksidants. Turklāt tas palielina glutationa koncentrāciju, kas arī atbalsta šūnu aizsardzību pret brīvajiem radikāļiem.  

Silybum marianum piena dadžu sēklu ekstrakts aizsargā pret aknu bojājumiem, neļaujot toksīniem apvienoties ar aknu šūnu virsmu.

Fosfolipīdi, kuru avots ir sojas pupiņu lecitīns, tiek iekļauti bojāto hepatocītu (aknu šūnu) šūnu membrānā, kas veicina to atjaunošanos. Tiem piemīt antioksidanta īpašības un tie aizsargā pret aknu šūnu oksidatīvo bojājumu ietekmi

Arginīns ir eksogēna proteīna aminoskābe, kas iesaistīta vairākos vielmaiņas procesos, kas notiek aknās. Tās galvenā funkcija ir saistīta ar slāpekļa un amonjaka transportēšanu, uzkrāšanos un izvadīšanu urīnvielas ciklā. Arginīns ir ornitīna prekursors minētajā urīnvielas ciklā. Tā ir arī nosacīti neaizstājama aminoskābe vielmaiņas stresa gadījumā un, lietojot diētu ar augstu olbaltumvielu saturu. 

Glutamīns ir neaizstājama aminoskābe, kas kļūst nosacīti būtiska kataboliskā stresa apstākļos. Tās galvenā funkcija ir nodrošināt substrātus glikoneoģenēzes procesam, kas notiek aknās. Tas ir arī ornitīna prekursors, un tādējādi tam ir svarīga loma slāpekļa metabolismā un tas palīdz izvadīt no organisma amonjaku, kas rodas olbaltumvielu metabolismā.

Cinks un magnijs, pateicoties to antioksidanta īpašībām, aizsargā aknu šūnas no brīvajiem radikāļiem. 

Aktīvās sastāvdaļas: L-arginīns, L-glutamīns, sojas pupiņas Glicīns maks. (L.) Merr , magnijs, betaīns, Silybum marianum (L.) Gaertn piena dadžu ekstrakts , cinka oksīds.

Analītiskie komponenti: kopproteīns 27,6%, koptauki 31,3%, pelni 7,6%, mitrums 2,4%, magnijs 1,32 g/kg.

Sastāvs: L-ornitīna L-aspartāts, sojas lecitīns (fosfolipīdi), magnija stearāts.

1 tablete satur: Zootehniskās piedevas: S adenozilmetionīns (SAMe) 200,00 mg, mārdadža Silybum marianum (L.) ekst. (silimarīns) 50,00 mg, cinks 12,50 mg. Tehnoloģiskās piedevas: mikrokristāliskā celuloze 70,00 mg.

Devas: Suņiem - 1 tab./10 kg ķ.s., kaķiem – ½ tab./vienam dzīvniekam diennaktī. Lieto pirms maltītes veselu vai sasmalcinot un sajaucot ar barību. Paredzēto dienas devu var sadalīt uz 2-3 reizēm. 

 

Ražotājs: Vet Planet, Polija

 

Saistītās preces