Kopsumma: [[carts | totalPrice ]] €

Iv San Bernard Mineral Plus Šampūns suņiem un kaķiem ar ādas iekaisumu un alerģiju 100ml

10.00 € Cena €/l: 100.00 €
Iepakojuma svars: 100 ml
Kods: SHAPLUS0100

 
 
  

PIEGĀDES INFORMĀCIJA
Ar piegādes cenām un noteikumiem Jūs varat iepazīties  šeit

 

PIRKUMU DROŠĪBA 
Nepatīk saņemta prece?
Jums ir tiesības atgriezt preci 14 dienu laikā
Apskatīt Atteikuma tiesības

Apraksts

Iv San Bernard Mineral Plus Šampūns suņiem un kaķiem ar ādas iekaisumu un alerģiju 100ml

Šampūns ir īpaši delikāts ar krēmīgu konsistenci suņiem un kaķiem. Tās formula tika izstrādāta, lai nomierinātu un paātrinātu ādas iekaisumu, kas radies no sausuma, kairinājuma vai alerģijām, ko izraisa nepareizs uzturs vai saskare ar nelabvēlīgiem ārējiem faktoriem. Medus ekstrakts darbojas kā plāksteris, kas nosedz nelielas brūces, tam piemīt antiseptiskas un nomierinošas īpašības. Minerālu pievienošana nodrošina ādu un kažokādu ar barības vielām, kas nepieciešamas pareizai darbībai. Šampūns ir mikrobioloģiski pārbaudīts, tam ir dzīvnieku ādai atbilstošs pH, neizraisa papildu kairinājumus un neietekmē ādas dabisko hidrolipīdu slāni. Pēc lietošanas āda ir redzami mitrināta, izzūd apsārtums un sausums. Mētelis ir tīrs un kopts. Regulāri lietojot, tas novērš ādas kairinājumu dzīvniekiem ar dermatoloģiskām problēmām. Produkts nesatur kaitīgas vielas un tā sastāvs ir 90% bioloģiski noārdāms. Koncentrāts 1:5.

Šampūnam ir Safe Pet Cosmetics sertifikāts . Tas nozīmē, ka tā recepte ir pārbaudīta un izstrādāta sadarbībā ar Boloņas Universitātes Alma Mater Studiorum Veterinārmedicīnas zinātņu fakultāti. Mērķis ir veicināt un uzlabot uzņēmējdarbību, kas nodrošina dzīvniekiem paredzēto kosmētikas līdzekļu drošuma līmeni, kas ir līdzvērtīgs cilvēkiem deklarētajam.

Kā lietot Iv San Bernard Mineral Plus Cream šampūnu:
uzklājiet atšķaidītu šampūnu iepriekš mitros matos, iemasējiet dažas minūtes, pēc tam rūpīgi izskalojiet. 

 Ražotājs: Iv San Bernard, Itālija

Saistītās preces

Preces nosaukums Mērvienības KODS. Cena Skaits Ielikt grozā
Iv San Bernard Mineral Plus Šampūns suņiem un kaķiem ar ādas iekaisumu un alerģiju 1000ml 1 l B 67.00 € [[product_19547]]