Kopsumma: [[carts | totalPrice ]] €

Iv San Bernard PEK Conditioner kondicionieris savēlumu atšķetināšanai suņiem un kaķiem 1000ml

43.00 €
Cena €/l: 43.00 €


48.50 €
Cena €/l: 48.50 €

Iepakojuma svars: 1 l
Kods: NPEK1000

 
 
  

PIEGĀDES INFORMĀCIJA
Ar piegādes cenām un noteikumiem Jūs varat iepazīties  šeit

 

PIRKUMU DROŠĪBA 
Nepatīk saņemta prece?
Jums ir tiesības atgriezt preci 14 dienu laikā
Apskatīt Atteikuma tiesības

Apraksts

Iv San Bernard PEK Conditioner kondicionieris savēlumu atšķetināšanai suņiem un kaķiem 1000ml

Kondicionieris mitrina ādu, uzreiz iekļūstot tās augšējos slāņos. Krēms  savēlumu atšķetināšanai. Tā sastāvs nodrošina elastību un mīkstumu  mājdzīvnieka spalvai, atjaunojot pareizo mitruma balansu. Pateicoties  jūras aļģu kolagēnam, kas ir kondicioniera sastāvdaļai, tiek  nodrošināta papildu barošana un ādas un spalvas mitrināšana.

Lietošanas instrukcija: 

1)  ar izteiktiem savēlumiem: neatšķaidītu PEK kondicionieri uzklājiet  tieši uz savēluma, atstājiet to uz 5-15 minūtēm, šajā laikā ar rokām  pakāpeniski atšķetiniet savēlumu, mēģiniet atšķetināt ar ķemmi un, ja  nepieciešams, nogrieziet savēlumu ar šķērēm, pēc tam noskalojiet ar  siltu ūdeni un izķemmējiet.
2) maziem savēlumiem un sapinumiem:  sajauciet kondicionieri proporcijā 1: 1, izjauciet savēlumu ar rokām,  izskalojiet ar ūdeni un ķemmējiet žāvējot spalvu.
3) apjoma  papielināšanai un savēlumu izķemmēšanai: PEK kondicionieri atšķaida ar  siltu ūdeni proporcijā no 1:10 līdz 1:60 (piemēram: Jorkšīras terjers - 1  tējkarote līdzekļa atšķaida ar 200 ml silta vārīta ūdens, Čau-čau - 1  ēdamkarote uz 200 ml silta vārīta ūdens). Jo smalkāka ir dzīvnieka  spalva, jo mazāka ir produkta proporcija. Rūpīgi samaisiet atšķaidīto  kondicionieri ar ūdeni un ielejiet smidzināšanas pudelē, izsmidziniet uz  dzīvnieka spalvas no 20 cm attāluma. Nenoskalojiet.
4) kā  kondicionieris: pēc mazgāšanas ar šampūnu uzklāt PEK uz 3–5 minūtes,  iemasēt ar vieglām masējošām kustībām matu saknēs un noskalot.

 

Ražotājs: Iv San Bernard, Itālija

Saistītās preces

Preces nosaukums Mērvienības KODS. Cena Skaits Ielikt grozā
Iv San Bernard PEK Conditioner kondicionieris savēlumu atšķetināšanai suņiem, kaķiem 250ml 250 ml NPEK250 20.00 € [[product_10932]]
Iv San Bernard PEK Conditioner kondicionieris savēlumu atšķetināšanai suņiem un kaķiem 1000ml 1 l NPEK1000 43.00 € [[product_10933]]