Kopsumma: [[carts | totalPrice ]] €
Jauns

MISOKO STAIN AND ODOUR REMOVER dzīvnieku smakas un traipu noņēmējs 750ml

8.50 €
Cena €/l: 11.33 €


9.90 €
Cena €/l: 13.20 €

Iepakojuma svars: 750 ml
Kods: 63169

 
 
  

PIEGĀDES INFORMĀCIJA
Ar piegādes cenām un noteikumiem Jūs varat iepazīties  šeit

 

PIRKUMU DROŠĪBA 
Nepatīk saņemta prece?
Jums ir tiesības atgriezt preci 14 dienu laikā
Apskatīt Atteikuma tiesības

Apraksts

MISOKO STAIN AND ODOUR REMOVER suņu kaķu smakas un traipu noņēmējs 750ml

Droši vien katrs suņa īpašnieks ir saskāries ar nepatīkamas smakas un traipu problēmu. MISOKO ir efektīvs aerosols smaku un traipu noņemšanai, kas lieliski novērš smakas un palīdz notīrīt pat problemātiskākos traipus.

Īpaša formula
Īpašā formula nodrošina, ka traipi un smakas tiek efektīvi likvidēti un jūsu mājdzīvnieks vairs nevēlas iezīmēt vietu tajā pašā vietā.

Satur fermentus, ko ražo PRO-BACTERIA™
Pateicoties PRO-BACTERIA™ ražotajiem fermentiem, urīna, fekāliju un vemšanas smakas tiek ātri un efektīvi izvadītas. Produkts ātri neitralizē smakas, nevis maskē tās.

Piemērots treniņiem
Smidzinātājs efektīvi novērš smakas un attur mājdzīvniekus apmeklēt un atzīmēt tās pašas vietas.

Piemērots plašam virsmu klāstam
Ideāli piemērots visdažādākajām virsmām, kas nav ūdensnecaurlaidīgas: paklāji, paklāji, polsterējums, dažādi audumi, flīzes, plastmasa, vinils, betons, matrači utt.

Pirms lietošanas: Noņemiet liekos cietos vai šķidros atkritumus. Labi sakratiet un pārbaudiet, vai sliktas redzamības zonā nav mainījusies krāsa. Koka grīdām ievērojiet ražotāja ieteikumus. Nav piemērots lietošanai uz ādas virsmām.

LIETOŠANAS INSTRUKCIJA: Ja tīrāmā vieta ir sausa, bet smarža saglabājas, tīrīšanas līdzeklis nav pilnībā iekļuvis audumā. Šādā gadījumā vēlreiz izsmidziniet visu laukumu un turiet, lai nodrošinātu labu iespiešanos. Paklāju tīrīšanas mašīnas: iepriekš apstrādājiet stipri piesārņotās vietas, kā norādīts iepriekš. Pievienojiet 120 ml tīrīšanas līdzekļa 4 l šampūna/ūdens maisījumam, lai palielinātu iekārtas traipu tīrīšanas jaudu. Apģērbu iepriekšēja apstrāde pirms mazgāšanas: Izsmidziniet piesārņoto vietu un atstājiet 10 minūtes, pēc tam noskalojiet.

DROŠĪBAS PASĀKUMI: Ja nokļūst acīs, rūpīgi skalojiet ar ūdeni 15 minūtes. Glabājiet šo un visus citus tīrīšanas līdzekļus bērniem un dzīvniekiem nepieejamā vietā.

Iepakojums: 750 ml