Kopsumma: [[carts | totalPrice ]] €

OSCAN papildbarība suņiem, kaķiem Hidrolizēts kolagēns, kalcijs, vitamīns C, vitamīns D3 60tab

19.00 € Cena/gab.: 0.32 €
Iepakojumā: 60 gab.
Kods: 3011

 
 
  

PIEGĀDES INFORMĀCIJA
Ar piegādes cenām un noteikumiem Jūs varat iepazīties  šeit

 

PIRKUMU DROŠĪBA 
Nepatīk saņemta prece?
Jums ir tiesības atgriezt preci 14 dienu laikā
Apskatīt Atteikuma tiesības

Apraksts

OSCAN ir papildbarība suņiem un kaķiem, kas satur augstas tīrības pakāpes fermentatīvi hidrolizētu kolagēnu (Colatech®), kalcija hidroksiapatītu, vitamīnu C, vitamīnu D3 un folijskābi kaulu struktūras, skrimšļu un zobu attīstībai.

Fermentatīvi hidrolizēts kolagēns (Colatech®) nodrošina organismu ar peptīdiem, kas nepieciešami kaulu kalogēna un locītavu skrimšļu biosintēzē. Vitamīns C darbojas kā palīgviela proteīnu sintēzē.
Kalcija hidroksiapatīts (Ca:P=2:1) ir kalcija sāls, kas mineralizē kolagēna šķiedras jaunas kaulu masas izveidei.
Vitamīns D3 ir nepieciešams kalcija uzsūkšanās procesā.

OSCAN ir uztura bagātinātājs suņiem un kaķiem, kas palīdz kaulu attīstībai un kaulu stiprināšanai. Tas ir uztura bagātinātājs, kas nodrošina viegli asimilējamas barības vielas, lai nodrošinātu mājdzīvnieku kaulu struktūru, skrimšļu un zobu veidošanos. To ražo labi pazīstamais Farmadiet veterinārās laboratorijas eksperts dzīvnieku veselības produktu izpētē un tirdzniecībā.

To ieteicams lietot dzīvniekiem ar nepietiekamu stāvokli, kucēnu, grūsnu un pēcdzemdību mātīšu straujas augšanas stadijās, lūzumu nostiprināšanā, priekškambaru skrimšļa nostiprināšanā, zobu  veidošanā kucēniem un gados vecākiem dzīvniekiem. 

Tās formulas pamatā hidrolizēts kolagēns, kalcija hidroksiapatīts, C vitamīns, D3 vitamīns un folijskābe, kas garantē labu kaulu atjaunošanos un mineralizāciju.
Sastāvs: Kalcija hidroksiapatīts, augstas fermentatīvās tīrības kolagēna hidrolizāts (COLATECH ®), mikrokristāliskā celuloze, kukurūzas ciete, magnija stearāts, talks, C vitamīns, D3 vitamīns, folijskābe un silīcija dioksīds.

Devas: Suņiem 1 tablete uz katriem 10 ķermeņa svara. Kaķi pa 1/2 tabletes dienā

Paka: 60 tabletes

Ražotājs: Farmadiet, Spānija