Kopsumma: [[carts | totalPrice ]] €

Royal Canin SHN MAXI STARTER sausā suņu barība 15kg

95.29 € Cena €/kg: 6.35 €
Iepakojuma svars: 15 kg
Kods: 306840

 
 
  

PIEGĀDES INFORMĀCIJA
Ar piegādes cenām un noteikumiem Jūs varat iepazīties  šeit

 

PIRKUMU DROŠĪBA 
Nepatīk saņemta prece?
Jums ir tiesības atgriezt preci 14 dienu laikā
Apskatīt Atteikuma tiesības

Apraksts

Royal Canin SHN MAXI STARTER sausā suņu barība

Pilnvērtīga barība suņiem - speciāli lielo šķirņu suņu kucēm (26-44 kg) un kucēniem: kucēm grūsnības beigās un laktācija periodā - kucēniem atšķiršanas laikā līdz 2 mēnešu vecumam.

Tas ir ļoti svarīgi, lai jūsu lielās šķirnes suns un viņas kucēni saņemtu pareizu uztura atbalstu, lai uzturētu mātei nemainīgu veselību un kucēniem vislabāko dzīves sākumu. ROYAL CANIN® Maxi Starter Mother & Babydog ir piemērots jūsu sunim visā grūsnības un laktācijas periodā, kā arī lielu šķirņu kucēniem, kuru pieaugušo svars būs no 26 kg līdz 44 kg. Kucēniem pārejot no mātes piena uz cietu barību, Maxi Starter Mother nodrošina piemērotu barības vielas, lai atvieglotu augšanas un pārmaiņu pirmo periodu. Sajaucot ar ūdeni, granulas ir viegli rehidratēt līdz putrai līdzīgai konsistencei, kas ir ļoti patīkama jūsu sunim, kā arī kucēniem. Barība ir piemērota jūsu sunim visā grūsnības un laktācijas periodā, kā arī lieliem kucēniem, kuru pieaugušo svars būs no 26 kg līdz 44 kg.

Sākumkomplekss organisma dabisko aizsargspēju attīstība un gremošanas sistēmas veselībai
Royal Canin nepārtrauktie zinātniskie sasniegumi ir ļāvuši izstrādāt sākumkompleksu – izcilu mātes pienā esošu barības vielu kombināciju ar īpašām piedevām, kas aktīvi uzlabo kucēnu gremošanas trakta veselību un stiprina organisma dabiskās aizsargspējas.

Spēcināšanai grūsnības un zīdīšanas laikā
Barības īpašības ir pielāgotas kuces lielajai nepieciešamībai pēc enerģijas grūsnības beigās un zīdīšanas laikā.

Viegli rehidrējama
Viegli rehidrējama līdz putrai līdzīgai konsistencei. Putra ļoti garšos kucēm un atšķiramajiem kucēniem, tiem atvieglojot pāreju no mātes piena uz cieto barību.

SASTĀVS: rīsi, dehidrēts mājputnu proteīns, dzīvnieku tauki, augu proteīna izolāts*, hidrolizēti dzīvnieku proteīni, kukurūza, biešu mīkstums, minerālvielas, sojas eļļa, dārzeņu šķiedras, zivju eļļa, frukto-oligo-saharīdi, psyllium miza un sēklas, hidroliztēts raugs (manno-oligo-saharīdu avots), taukskābju sāls, rauga ekstrakts (beta-glukānu avots), samteņu ekstrakts (luteīna avots).

PIEDEVAS (uz kg): Uzturfizioloģiskās piedevas: Vitamīns A: 19000 SV, Vitamīns D3: 1200 SV, E1 (Dzelzs): 42 mg, E2 (Jods): 4,2 mg, E4 (Varš): 13 mg, E5 (Mangāns): 55 mg, E6 (Cinks): 134 mg, E8 (Selēns): 0,07 mg - Tehnoloģiskās piedevas: Nogulumizcelsmes klinoptilolīts: 10 g - Konservanti - Antioksidanti.

ANALĪTISKIE KOMPONENTI: Kopproteīns: 30% - Kopeļļas un tauki: 22% - Koppelni: 7,9% - Kopšķiedra: 1,9%. 

Ražotājs: Royal Canin