Kopsumma: [[carts | totalPrice ]] €

Tickless Mini Cat USB uzlādējama ultraskaņas repelenta ierīce ērču atbaidīšanai kaķiem, rozā

45.50 € Cena/gab.: 45.50 €
Iepakojumā: 1 gab.
Kods: TICK16

 
 
  

PIEGĀDES INFORMĀCIJA
Ar piegādes cenām un noteikumiem Jūs varat iepazīties  šeit

 

PIRKUMU DROŠĪBA 
Nepatīk saņemta prece?
Jums ir tiesības atgriezt preci 14 dienu laikā
Apskatīt Atteikuma tiesības

Apraksts

Tickless Mini Cat USB uzlādējama ultraskaņas repelenta ierīce ērču atbaidīšanai kaķiem, rozā

  • Jaudīgāka, efektīvāka un mazāka ultraskaņas ierīce parazītkukaiņu atbaidīšanai. Augstākās kvalitātes ierīce kaķiem, kas nodrošina vispusīgu aizsardzību.
  • Turklāt šī ierīce ir atkārtoti uzlādējama, tādēļ jūs varēsiet aizsargāt savu mīluli vēl ilgāk.
  • Droša, eleganta, efektīva – vienkārši neaizvietojama.
  • Kā tā darbojas? – Ierīce TICKLESS izstaro tik zemas frekvences ultraskaņu, ka tā nav dzirdama cilvēkiem vai mājdzīvniekiem, taču dezorientē ērces un blusas. Ierīce darbojas bez bīstamām ķīmiskām vielām, tādēļ to var droši izmantot gan cilvēku, gan mājdzīvnieku aizsardzībai.
  • Darbības rādiuss: 3 metri.
  • Produkta iezīmes – Uzlādējams litija jonu un polimēra akumulators ar mikro USB lādētāju (vads ietilpst komplektācijā). Ierīce ir izturīga pret normāliem laikapstākļiem (IP31). Sevišķi drošs piestiprināšanas mehānisms.
  • Nakts apgaismojuma funkcija (balta vai rozā ierīce).
  • Izmēri - platums: 16,5 mm x augstums: 15,6 mm x garums: 38 mm.

Lietošana – Pārliecinieties, ka jūsu mājdzīvniekam nav parazītkukaiņu. Visādiem gadījumiem izmazgājiet un pārbaudiet mājdzīvnieku. Noņemiet dzīvniekam kakla siksnu. 1. Izņemiet no kastes silikona gumiju: mazākā būs piemērota 10-15 mm kakla siksnai, bet lielākā – 15-20 mm kakla siksnai. (Ja kakla siksna ir vēl platāka, izvēlieties TICKLESS Pet ierīci.) 2. Ievietojiet gumiju vienā no ierīces sānu spraugām un ieveriet to. 3. Aplieciet gumiju, kas ievērta ierīcē, ap kakla siksnu un ievietojiet gumijas brīvo galu ierīce otrā sānu spraugā. Pārbaudiet, vai gumija ir stingri ievērta. 4. Gumijas cilpai ir cieši jāaptver ierīce un kakla siksna, lai ierīce būtu stingri piestiprināta. Ja TICKLESS ierīce ir pareizi piestiprināta, tā stingri turas pie kakla siksnas. Aktivizējiet ierīci: nospiediet un turiet pogu 2-3 sekundes, līdz iedegas sarkanais gaismas indikators. Nakts apgaismojuma funkcija (baltā vai rozā ierīce) – ierīces darbības laikā nospiediet un turiet pogu 2-3 sekundes. Nakts apgaismojuma periodiska mirgošana ļauj saskatīt jūsu mājdzīvnieku pat tumsā. Lai izslēgtu, vēlreiz nospiediet un turiet pogu 2-3 sekundes. Uzlādēšanas – Pārbaudiet ierīces uzlādes līmeni, vienu reizi īsi nospiežot pogu – četri sarkanās gaismas indikatora signāli nozīmē, ka ierīce darbojas pareizi. Kad ierīces akumulators sasniedz kritisku uzlādes līmeni, ierīce izslēdzas – pēc uzlādes ierīce ir vēlreiz jāaktivizē. Uzlādējiet ierīci ar komplektācijā pieejamo mikro USB vadu. Uzlādēšanas laikā mirgo zaļais gaismas indikators. Lai pilnībā uzlādētu ierīci, uzlādējiet to 4 stundas. Ierīci atvienojot no vada, zaļais gaismas indikators izslēdzas. Pēc pilnās uzlādes ierīce darbosies aptuveni 20 dienas. Tehniskas kļūmes gadījumā, uzrādot čeku, spēkā ir 12 mēnešu garantija. 

Ražotājvalsts: Itālija

Saistītās preces

Preces nosaukums Mērvienības KODS. Cena Skaits Ielikt grozā
Tickless Pet ultraskaņas repelenta ierīce ērču atbaidīšanai dzīvniekiem, brūna 1 gab. TICK07 29.50 € [[product_11252]]
Tickless Pet ultraskaņas repelenta ierīce ērču atbaidīšanai dzīvniekiem, bēšā 1 gab. TICK08 29.50 € [[product_11253]]
Tickless Pet ultraskaņas repelenta ierīce ērču atbaidīšanai dzīvniekiem, melnā 1 gab. TICK09 29.50 € [[product_11254]]
Tickless Pet ultraskaņas repelenta ierīce ērču atbaidīšanai dzīvniekiem, oranža 1 gab. TICK10 29.50 € [[product_11255]]
Tickless Pet ultraskaņas repelenta ierīce ērču atbaidīšanai dzīvniekiem, rozā 1 gab. TICK11 29.50 € [[product_11256]]