Kopsumma: [[carts | totalPrice ]] €

VetExpert Beauty Care šampūns suņiem kaķiem ar jūtīgu ādu 250ml

5.60 € Cena/gab.: 5.60 €
Iepakojuma svars: 250 ml
Kods: AD57

 
 
  

PIEGĀDES INFORMĀCIJA
Ar piegādes cenām un noteikumiem Jūs varat iepazīties  šeit

 

PIRKUMU DROŠĪBA 
Nepatīk saņemta prece?
Jums ir tiesības atgriezt preci 14 dienu laikā
Apskatīt Atteikuma tiesības

Apraksts

VetExpert Beauty Care šampūns suņiem un kaķiem ar jūtīgu ādu 250ml

Beaty & Care shampoo - Veterinary Dermocosmetic - Ādas kosmētiskais šampūns dzīvniekiem ar jutīgu ādu, ar noslieci uz ādas kairinājumu, alerģijām, sausu ādu vai citu šampūnu nepanesību.

Sastāvdaļas: ūdens, kokoamidopropilbetaīns, decilglikozīds, PEG-90 glicerilizostearāts, laurets-2, glicerīns, PEG-7 glicerilkokoāts, akrilāta kopolimērs, pantenols, propilēnglikols, alantoīns, magnija nitrāts, metilhloroizotiazolinons, metilizotiazolinons.

Darbība: Satur ļoti mīkstas aktīvas virsmas vielas, mīkstinošus līdzekļus un vielas ar nomierinošu un mitrinošu darbību. Palielina ādas elastību un novērš pārmērīgu izžūšanu. Alantoīnam piemīt keratolītiska un atjaunojoša darbība, kas uzlabo ādas pašattīrīšanos, stimulējot vecās epidermas noņemšanu. Pantenols paātrina reģenerāciju un ādas bojājumu dzīšanu. Lietošana: Apmatojumu samitriniet ar siltu ūdeni, uzklājiet nelielu daudzumu šampūna, uzputojiet un mazgājiet viegli masējot apm. 5 min. Aizsargāt acis un ausis. Rūpīgi izskalo. Atkārto, ja nepieciešams. 

Ražotājs: VetExpert, Polija