Kopsumma: [[carts | totalPrice ]] €

VetExpert Kalmvet nomierinošs līdzeklis suņiem kaķiem N60

15.70 € Cena/gab.: 0.26 €
Iepakojumā: 60 gab.
Kods: 8709

 
 
  

PIEGĀDES INFORMĀCIJA
Ar piegādes cenām un noteikumiem Jūs varat iepazīties  šeit

 

PIRKUMU DROŠĪBA 
Nepatīk saņemta prece?
Jums ir tiesības atgriezt preci 14 dienu laikā
Apskatīt Atteikuma tiesības

Apraksts

VetExpert Kalmvet nomierinošs līdzeklis suņiem, kaķiem N60

KalmVet Produkts samazina stresa un nemiera simptomus suņiem un kaķiem, piemēram, negaisa, salūta vai ceļošanas gadījumā.

Palīgviela suņiem un kaķiem, kas mazina stresa, trauksmes un uzvedības traucējumu simptomus, piemēram: uzbudinājumu, bailes no vētras, šāvieniem un trauksmi ceļojot, pārvietojoties vai jauna mājsaimniecības locekļa gadījumā. Ja to ievada iepriekš, tas dabiski, saudzīgi un ilgstoši novērš kaitīgos stresa simptomus. 

KalmVet efektīvi mazina trauksmes un stresa simptomus un ir drošs pat ilgstoši lietojot, pateicoties tādu sastāvdaļu saturam kā:

Triptofāns , kas palīdz uzturēt pozitīvu noskaņojumu un labas kognitīvās funkcijas, jo ir dabisks serotonīna (tā sauktā laimes hormona) prekursors, kas nepieciešams emocionālā līdzsvara un miera uzturēšanai. Tam ir stabilizējoša un nomierinoša iedarbība, kā arī novērš agresiju. 
Baldriāns ( Valeriana officinalis ) palīdz mazināt spriedzi un trauksmi, un tam piemīt prettrauksmes efekts ne tikai kaķiem, bet arī suņiem.
Kumelītei ir viegla nomierinoša un prettrauksmes iedarbība.
Aktīvās sastāvdaļas: kumelīte, baldriāns, triptofāns.

SASTĀVS: ārstniecības kumelīte (Chamomilla recutita), ārstniecības baldriāns (Valeriana officinalis), triptofāns.

Sastāvdaļas: 2.20.1 rafinēta sojas eļļa Glycine max. (L) Merr., 13.1.7 kaltēta ārstniecības kumelīte (Matricaria chamomilla L.), 13.6.3 sterīnskābes mono-, di- un triglicerīdi, 2.21.1 sojas lecitīns. Uztufizioloģiskās piedevas (g/kg): 3c441 L-triptofāns 111,1g, 2b ārstniecības baldriāna saknes ekstrakts (Valeriana officinalis L.) 44,4 g.

DEVAS: Kaķiem un suņiem līdz 10 kg ķermeņa svara – 1 kapsula dienā. No 10 līdz 25 kg ķermeņa svara – 2 kapsulas dienā. Vairāk nekā 25 kg ķermeņa svara – 3 kapsulas dienā. IEPAKOJUMS: 60 mīkstās kapsulas

Ražotājs: Vetexpert, Polija