Kopsumma: [[carts | totalPrice ]] €

VetExpert Paw Protector aizargkrēms ķepu aizsardzībai 75ml

4.40 € Cena €/l: 58.67 €
Iepakojuma svars: 75 ml
Kods: 0870

 
 
  

PIEGĀDES INFORMĀCIJA
Ar piegādes cenām un noteikumiem Jūs varat iepazīties  šeit

 

PIRKUMU DROŠĪBA 
Nepatīk saņemta prece?
Jums ir tiesības atgriezt preci 14 dienu laikā
Apskatīt Atteikuma tiesības

Apraksts

VetExpert Paw Protector aizargkrēms ķepu aizsardzībai 75ml

Paw Protection Aizsargkrēms suņu un kaķu ķepām. Lanolīns un parafīns mitrina un baro ķepu ādu, veido aizsargkārtu, kas pasargā ķepas no ūdens, sniega, ledus, sāls, grants, asfalta un citām asām virsmām. Eļļas darbojas nomierinoši, mazina iekaisumu, cinks - dziedējoši, nano sudrabs un tējas koka eļļa - baktericīdi.

Lanolīns – mīkstinošs līdzeklis, kas mitrina, aizsargā un ieeļļo ādu.

Parafīna eļļa – mitrina un ieeļļo ķepu spilventiņus, novēršot to bojājumus, saskaroties ar karstu asfaltu, sniegu, ledu, sāli vai granti.

Linsēklu eļļa - atbalsta ādas reģenerācijas procesus, mitrina un uzlabo ādas stāvokli. 

Pantenols – nomierina kairinājumus un mazina kairinātu ķepu niezi vai dedzināšanu.

Cinka oksīds - palīdz nomierināt iekaisumu.

Nanosudrabs - viela ar antibakteriālām īpašībām. 

Tējas koka lapu eļļa - viela ar antibakteriālām īpašībām, tajā pašā laikā tā piešķir preparātam rūgtu garšu, kas attur dzīvnieku no ziedes laizīšanas no ķepām, garantējot efektīvāku aizsardzību (ziede labi iedarbojas, ja tiek regulāri laizītas ķepas vai nokošana kažokādas).

Kumelīšu ekstrakts - piemīt nomierinoša un pretiekaisuma iedarbība, mazina niezi. Palīdz novērst kairinājumu.

Aktīvās vielas: lanolīns, parafīna eļļa, linsēklu eļļa, pantenols, cinka oksīds, nanosudrabs, tējas koka lapu eļļa, kumelīšu ekstrakts.

Sastāvs: ūdens, PEG- 75 lanolīns, šķidrais parafīns, cinka oksīds, linsēklu eļļa, propilēnglikols, pantenols, tokoferola acetāts, etilheksilglicerīns, fenoksietanols, kumelītes ekstrakts, butoksidiglikols, silīcija dioksīds, koloidālais sudrabs, tējas koka lapu eļļa, limonēns, akrilāts/C10-30 alkilakrilāt-krospolimērs, trietanolamīns, nātrija poliakrilāts, izotridecilizononanoāts, trīsdecet–6.

Lietošana: Uzklāt krēmu vienmērīgi uz ķepu spilventiņiem. Atkārtot pēc nepieciešamības. Sargāt no bērniem un dzīvniekiem. Uzglabāt: 4°C - 25°C temperatūrā. Iepakojums: 75 ml

Ražotājs: Vet Planet, Polija