Kopsumma: [[carts | totalPrice ]] €
Jauns

VETEXPERT STIMUDERM ULTRA SERUM serums suņiem pret apmatojuma izkrišanu 150ml

13.70 € Cena €/l: 91.33 €
Iepakojuma svars: 150 ml
Kods: 9503

 
 
  

PIEGĀDES INFORMĀCIJA
Ar piegādes cenām un noteikumiem Jūs varat iepazīties  šeit

 

PIRKUMU DROŠĪBA 
Nepatīk saņemta prece?
Jums ir tiesības atgriezt preci 14 dienu laikā
Apskatīt Atteikuma tiesības

Apraksts

VETEXPERT STIMUDERM ULTRA SERUM serums suņiem pret apmatojuma izkrišanu 150ml

Stimuderm Ultra Serum ir inovatīvs veterinārais dermokosmētikas produkts, kas ieteicams ādas un spalvas kopšanai suņiem ar pārmērīgu dažādas izcelsmes apmatojuma izkrišanu un/vai ar novājinātu kažokādu.

SASTĀVDAĻAS: ŪDENS, PROPĀNDIOLS, PANTENOLS, GLICERĪNS, POLIGLICERILS - 3 PCA, FENOKSIETANOLS, AKRILĀTS / C10-30 ALKILAKRILĀTA KROSSPOLIMERS, TRIETANOLAMĪNS, METILNIACĪNAMĪDA HLOrīds, etilheksilglicerīns, dinātrija EDTA, HIDROLIZĒTS ZĪDS, NĀTRIJA BENZOĀTS, KĀLIJA SORBĀTS.
Mērķis:
Rūpes par spalvu, kurai ir nosliece uz pārmērīgu izkrišanu (tostarp: jutīga, alerģiska, aizkaitināts āda), kas rodas piem. no alerģijas, atopiskā dermatīts, parazitārām slimībām (mikrodermatīts, blusas, kašķis), bakteriālas un sēnīšu infekcijas, hormonālas slimības.
Alopēcija, ko izraisa uztura trūkumi, apmatojuma vai zonu retināšana, pilnīgi bez kažokādas, novājināta kažokāda, pārmērīga izkrišana.
Serums Stimuderm Ultra neaizstāj galveno ādas problēmu cēloni ārstēšanu un kažokādas.
Darbība:
Seruma Stimuderm Ultra aktīvā viela ir patentētā molekula ACTIVE NTM, ar palielinātu koncentrāciju. ACTIVE NTM ir aktīvā sastāvdaļa ar pierādītu efektivitāti augšanas stimulēšanā uz kažokādas. ACTIVE NTM ir vitamīnu izcelsmes molekula, aktīvs B3 vitamīna metabolīts. Ierosina anagēno fāzi (intensīvu matu augšanu) un pagarina tā ilgumu.
Tam ir aizsargājoša iedarbība uz matu folikulu, samazinot tā distrofijas pakāpi.
Paātrina kspalvas augšanu, uzlabo ādas mikrocirkulāciju, stimulē vairāk matu folikulu atjaunošanās un matu iekļūšana anagēnā fāzē.
Paaugstināta ACTIVE NTM molekulas koncentrācija serumā kopā ar produktā izmantoto iespiešanās pastiprinātājs (augu glikola veidā), papildus pastiprina preparāta iedarbību. Citas Stimuderm aktīvās vielas Ultra serums, atbalsta ādas dabiskos aizsardzības mehānismus, baro,
atjauno un stiprina apmatojumu (auzu beta-glikāns), ir nomierinoša un mīkstinoša iedarbība iedarbība (pantenols), kā arī mitrinoša un kondicionējoša iedarbība (zīda proteīni).
Seruma Stimuderm Ultra pH ir tuvs suņa ādas fizioloģiskajam pH (apmēram 7).

Produkts nesatur SLS/SLES, parabēnus, aromatizētāji, krāsvielas. Tas ir piemērots jutīgai ādai.

Lietošana:
Stimuderm Ultra serums jāizmanto:
-sākotnēji: katru dienu pirmo 2 nedēļu laikā,
-tad: katru otro dienu,
- pēc tam: 2 reizes nedēļā.


Vienmērīgi izsmidziniet uz suņa ādas plānās vai apmatojuma vietās.
Neskalot. Nesmidzināt acīs. Ja produkts nokļūst acīs, rūpīgi izskalojiet tās ar tīru ūdeni. Kā papildinājumu ārstēšanai ieteicams vienlaikus lietot Stimuderm šampūnu Ultra.

Brīdinājumi: Lietošanai tikai dzīvniekiem. Jāuzglabā bērniem nepieejamā vietā. Glabāt temperatūra no +4°C līdz 25°C.

Ražotājs: VetPlanet Sp.z.o.o., Polija