Kopsumma: [[carts | totalPrice ]] €

VetExpert VeTussin pretklepus sīrups suņiem 100ml

12.20 € Cena €/l: 122.00 €
Iepakojuma svars: 100 ml
Kods: MV66

 
 
  

PIEGĀDES INFORMĀCIJA
Ar piegādes cenām un noteikumiem Jūs varat iepazīties  šeit

 

PIRKUMU DROŠĪBA 
Nepatīk saņemta prece?
Jums ir tiesības atgriezt preci 14 dienu laikā
Apskatīt Atteikuma tiesības

Apraksts

VetExpert VeTussin pretklepus sīrups suņiem 100ml

Preparāts suņiem, kas atbalsta elpošanas sistēmas funkcijas (pretklepus sīrups). Tas palīdz atšķaidīt biezas vai lipīgas gļotas un palīdz atslābināt bronhu un trahejas gludos muskuļus, atvieglojot elpošanu. 

Satur augu ekstraktus
ir visaptveroša darbība
Viegli pasniegt, pateicoties garšīgajai sīrupa formai

VeTussin satur: augu ekstraktus (ceļmallapu, eikaliptu, efeju, timiānu, anīsu), kas bagātināti ar A, C un E vitamīniem, lai vispusīgi atbalstītu suņu elpošanas sistēmas funkcijas.

Aktīvās sastāvdaļas: ceļmallapa, A vitamīns, C vitamīns, E vitamīns, eikalipts, efeja, timiāns, anīss.

Analītiskie komponenti: kopproteīns 0,05 %, koptauki 0,9 %, kokšķiedra 0,3 %, koppelni 1,1 %, mitrums 79 %. Sastāvdaļas: izomaltuloze-melase, sorbitols.

1 L satur: Uzturfizioloģiskās piedevas: vitamīns A 15 0000 SV, vitamīns C (L askorbīnskābe) 1400 mg, vitamīns E 2500 mg, dabīgas aromātvielas maisījums 45 000 mg (ceļteka, eikalipts, efeja, timiāns, anīss).

Devas: suņiem - 5 ml uz 10 kg ķermeņa svara dienā. Pirms lietošanas sakratīt! Devu var samaisīt ar barību vai dot tieši mutē. Iepakojumu turēt aizvērtu. Lai garantētu produkta iedarbību, jāuzglabā atbilstošos apstākļos. Glabāšana: vēsā un sausā vietā. Sargāt no gaismas. Iepakojums: 100 ml. 

Ražotājs: Vet Planet, Polija