Kopsumma: [[carts | totalPrice ]] €

Aptus® EFORION Oil papildbarība ar polinepiesātinātām taukskābēm suņiem un kaķiem ādas, apmatojuma veselībai 200ml

18.90 € Cena €/l: 94.50 €
Iepakojuma svars: 200 ml
Kods: MV27

 
 
  

PIEGĀDES INFORMĀCIJA
Ar piegādes cenām un noteikumiem Jūs varat iepazīties  šeit

 

PIRKUMU DROŠĪBA 
Nepatīk saņemta prece?
Jums ir tiesības atgriezt preci 14 dienu laikā
Apskatīt Atteikuma tiesības

Apraksts

Aptus® EFORION Oil papildbarība ar polinepiesātinātām taukskābēm  suņiem un kaķiem ādas, apmatojuma veselībai 200ml

Aptus® EFORION oil Polinepiesātinātās taukskābes saturoša papildbarība suņiem un kaķiem ādas, apmatojuma un nagu veselības uzlabošanai.

Analītiskie komponenti: sausna 98,5 %, koptauki 87,6%. 1 ml satur: linolskābe 238,1 mg, linolēnskābe 98,3 mg, gamma-linolēnskābe 7,5 mg, eikosapentēnskābe 3,4 mg, dokosaheksēnskābe 2,2 mg. Uzturfizioloģiskās piedevas: 1 ml satur: vit. E (alfa-tokoferols) 7,5 mg.

Sastāvdaļas: Rapšu eļļa 88 %, gaiļbiksīšu eļļa 9,18 %, zivju eļļa 2%, vitamīnu premikss 0,82%, antioksidants 0,01%.

Lietošana: Eforion eļļa satur omega-3 un omega-6 taukskābes dzīvniekiem sabalansētos daudzumos. Taukskābēm ir būtiska loma dzīvnieku imūnsistēmas darbībā. Tās sekmē pretiekaisuma aktīvo vielu prostaglandīnu un leikotriēnu sintēzi. Galvenā pazīme, kas liecina par taukskābju deficītu suņiem vai kaķiem, ir traucēti ādas fizioloģiskie procesi. Biotīns kā koenzīms piedalās proteīnu, ogļhidrātu, polinepiesātināto taukskābju vielmaiņā. Taukskābes nodrošina ar šo papildbarību, īpaši, ja dzīvniekam tiek dota ārstnieciskā barība ar pazeminātu tauku saturu. Konsultējieties ar veterinārārstu, ja novērojat dzīvniekam ādas veselības problēmas, dermatītu vai ja simptomi neizzūd pēc papildbarības došanas kursa.

Devas: Ādas veselības traucējumu gadījumā grūsnām kucēm un augošiem kucēniem 1 ml uz 3 kg dzīvsvarā dienā, dodot tieši mutē vai sajaucot ar barību. Maziem suņiem deva ir 2 -3 ml, vidējiem suņiem 5-6 ml, lieliem suņiem 8- 12 ml, kaķiem 1-2 ml. Ādas veselības uzlabošanai deva ir 0,5 ml uz 3 kg dzīvsvara dienā. Eļļu dozē pilienos, 10 pilieni atbilst 0,5 ml tilpuma. Iepakojums: 200 ml eļļa.

Ražotājs: Orion Pharma, Somija