Kopsumma: [[carts | totalPrice ]] €

Dermoscent PYO Clean Shampoo attīrošs šampūns ādas infekciju profilaksei suņiem un kaķiem 200ml

16.00 € Cena €/l: 80.00 €
Iepakojuma svars: 200 ml
Kods: DE10452

 
 
  

PIEGĀDES INFORMĀCIJA
Ar piegādes cenām un noteikumiem Jūs varat iepazīties  šeit

 

PIRKUMU DROŠĪBA 
Nepatīk saņemta prece?
Jums ir tiesības atgriezt preci 14 dienu laikā
Apskatīt Atteikuma tiesības

Apraksts

 Dermoscent PYO Clean Shampoo attīrošs šampūns ādas infekciju profilaksei suņiem un kaķiem 200ml 

Attīrošais šampūns labākai ādas infekciju kontrolei

Pyoclean® Shampoo ir attīrošs šampūns, kas paredzēts atkārtotu ādas infekciju ārstēšanas optimizēšanai un vadīšanai. Tā koncentrētā formula, kurā ir daudz nepiesātinātu taukskābju (omega 3 un 6), ekstrahēta no augiem, un dabiskai antibakteriālais komplekss PhytoC-2®, ir īpaši izstrādāts suņiem un kaķiem (fizioloģisks pH). Pyoclean® Shmpoo nav pievienotas smaržvielas, un tas ir papildinošs risinājums, kas paredzēts: 

maigai tīrīšanai, pateicoties augsti tolerantai attīrošajai bāzei, kas neasatur ziepes
attīrīšanai bez ādas kairināšanas vai sausināšanas
ādas mikrofloras līdzsvara atjaunošanai
 
Ieteikumi lietošanai : Uzklāt šampūnu dzīvnieka apmatojumam, kas iepriekš samitrināts ar siltu ūdeni. Iemasēt, līdz sasniegts ievērojams putu apjoms visapkārt dzīvnieka ķermenim. Atstāt vismaz uz divām minūtēm. Tad rūpīgi izskalot un izžāvēt dzīvnieka apmatojumu.

Īpaši izveidots sensitīvai ādai, šo šampūnu var lietot vienu vai vairākas reizes nedēļā.

Sastāvdaļas : PYOclean® Shampoo satur kaņepju eļļu, kas ir bagāta ar nepiesātinātajām taukskābēm (Ω 3 and 6), kombinācijā ar raudenes un manuka ēteriskajām eļļām, propolisu un medu. Tā attīrošā bāze ir veidota no zaļo ābolu lipoaminoskābēm un viegli sadalās apkārtējā vidē.

Padomi : infekcijas gadījumā, PYOclean® Shampoo var lietot kombinācijā ar ārstnieciskiem šampūniem lai mazinātu ādas sausumu, kas var izraisīt ādas bojājumus, vai var izmantot vienu pašu starp atkārtotām infekcijas epizodēm.
Tas papildina PYOspot® (vispārējas saslimšanas gadījumu aprūpe) un PYOclean® Wipes (lokalizēto gadījumu tīrīšana), palīdzot kontrolēt un samazināt recidīvus.

Ražotājs: Dermoscent, Francija