Kopsumma: [[carts | totalPrice ]] €

GP ACID skābais šķīdums mazgāšanai piensaimniecības nozarē 25L

64.00 € Cena €/l: 2.56 €
Iepakojuma svars: 25 l
Kods: 1028

 
 
  

PIEGĀDES INFORMĀCIJA
Ar piegādes cenām un noteikumiem Jūs varat iepazīties  šeit

 

PIRKUMU DROŠĪBA 
Nepatīk saņemta prece?
Jums ir tiesības atgriezt preci 14 dienu laikā
Apskatīt Atteikuma tiesības

Apraksts

GP-Acid - Lietošanai gatavs skābais šķīdums mazgāšanai piensaimniecības nozarē. Tikai profesionālai lietošanai. GP-Acid rekomendēts kaļķakmens un citu grūti noņemamu netīrumu tīrīšanai no slaukšanas iekārtām, cauruļvadiem un tvertnēm. Novērš kalķakmens veidošanu. Viegla putošanās un ātra skalošana. Piemērots ikdienas lietošanai. Aktīva viela: metānsulfonskābe.

Lietošana kaļķakmena noņemšanai: Izmanto koncentrācijā: 5,0 % (50 ml uz 1L aukstā vai karstā ūdens). Cirkulējiet šķīdumu 10 minūtes labākai netīrumu noņemšanai, pēc tam izskalot ar tīru ūdeni. Lietošana kaļķakmens veidošanās novēršanai: koncentrācijā: 0,9% (9 ml uz 1L aukstā vai karstā ūdens). Lietot reizi mēnesī iekārtu uzturēšanai bez kaļķakmens aplikuma.

Lietošana ikdienas lietošanai: Izmanto koncentrācijā: 0,5-1,0% (5-10ml uz 1L aukstā vai karstā ūdens) un cirkulējiet šķīdumu 10 minūtes labākai netīrumu noņemšanai, pēc tam izskalot ar tīru ūdeni. Lai nepieļautu piena piesārņojumu ar ķīmiskām vielām, pēc iekārtas mazgāšanas labi izskalot ar tīru udens. Brīdinājumi: Izraisa smagus ādas apdegumus un acu bojājumus. Nelietot miglošanai. Izmantot piemērotu aizsargapģērbu, aizsargcimdus un acu vai sejas aizsargu. Ja nokļūst acīs, nekavējoties tās skalot ar lielu daudzumu ūdens un meklēt medicīnisku palīdzību. Ja nokļūst uz ādas vai matiem, nekavējoties skalot ar lielu daudzumu ūdens. Izvairīties no ieelpošanas. Kairina elpošanas ceļus. Sargāt no bērniem. Ja noticis nelaimes gadījums vai jūtami veselības traucējumi, nekavējoties meklēt ārsta palīdzību. Izmantot tikai labi vēdināmās telpās. Turēt atsevišķi no citām ķīmiskām vielām, īpaši no hloru atbrīvojošām vielām, kad ir iesaistīta toksiska gāze.

IEPAKOJUMS: 25 L plastikāta tvertnē.

Ražotājs: EVANS VANODINE INTERNATIONAL PLC (Apvienotā Karaliste).