Kopsumma: [[carts | totalPrice ]] €

Hurtta Venture suņu iemaukti, Pelēks, dažādi izmēri

46.00 € Cena/gab.: 46.00 €

Iepakojumā: 1 gab.
Kods: HU39

 
 
  

PIEGĀDES INFORMĀCIJA
Ar piegādes cenām un noteikumiem Jūs varat iepazīties  šeit

 

PIRKUMU DROŠĪBA 
Nepatīk saņemta prece?
Jums ir tiesības atgriezt preci 14 dienu laikā
Apskatīt Atteikuma tiesības

Apraksts

Hurtta Venture suņu iemaukti tiek ražoti, izmantojot ērtu un mīkstu neoprēnu, un tas pielāgojas suņa kustībām, neradot nobrāzumus. Siksnu iekšējā struktūra ir droša un izturīga, pateicoties neelastīgiem auduma slāņiem starp neoprēna slāņiem. Siksnas iekšpuse ir elpojošs materiāls. Augstas kvalitātes reflektorie stiprinājumi ap krūškurvja polsterējumu nodrošina papildus drošību.

Siksnas ap krūtīm var tikt atvērtas no abām pusēm, tādēļ, laižot siksnas sprādzi, nav nepieciešams pacelt suņa priekšējās kājas. Izmēri ir ļoti labi pielagojami. Labi iemaukti kucenu audzēšanai. Papildus drošības josta aizmugurē. Siksnas iekšpusē ir vieta suņa īpašnieka kontaktinformācijai.

Suņu amunīcijas un aksesuāru ražotājs "HURTTA"  ir līderis savā nozarē, kura popularitāte balstās uz ilgtermiņa pieredzi, bezkompromisu pieeju un pastāvīgu attīstību.
Izstrādājot produktus, tiek ņemta vērā dažādu suņu šķirņu ķermeņa īpašības un kustību specifika skriešanas un izklaides laikā. Hurtta mērķis ir funkcionālu produktu veidošana, kas atbilst suņu vajadzībām.

"HURTTA" pamatprincips - suņu apģērbu kvalitāte nevar būt sliktāka par suņu īpašnieku apģērba kvalitāti. Apģērbi tiek izveidoti aktīvo suņu ikdienas dzīvei, it īpaši sporta un darba suņiem, kā arī visiem gadalaikiem. Kompānijai "HURTTA" ir desmit gadu pieredze suņu funkcionālā apģērba ražošanā, kas garantē apģērba kvalitāti, funkcionalitāti, drošību un praktiskumu.

  

Saistītās preces

Preces nosaukums Mērvienības KODS. Cena Skaits Ielikt grozā
Hurtta Venture suņu iemaukti, Pelēks, dažādi izmēri 1 gab. HU39 46.00 € [[product_11815]]