Kopsumma: [[carts | totalPrice ]] €

Magel Unofarm gēls ar sildošu efektu 18kg

135.00 € Cena €/kg: 7.50 €
Iepakojuma svars: 18 kg
Kods: AD11

 
 
  

PIEGĀDES INFORMĀCIJA
Ar piegādes cenām un noteikumiem Jūs varat iepazīties  šeit

 

PIRKUMU DROŠĪBA 
Nepatīk saņemta prece?
Jums ir tiesības atgriezt preci 14 dienu laikā
Apskatīt Atteikuma tiesības

Apraksts

Magel Unofarm gēls ar sildošu efektu 18kg

GĒLS AR SILDOŠU EFEKTU (dzeltens) - formula ar augstas kvalitātes augu sastāvdaļām. Tradicionāli kamparu izmanto vietēja sildošā efekta iegūšanai, uzlabo asins cirkulāciju un atslābina muskuļus pēc slodzes vai lieto kā masāžas līdzekli. Atzīti dabīgie augu ekstrakti: Aloe Vera, auzas, klinģerītes, zirgkastanis un kumelītes ietekmē veselīgu ādas stāvokli, darbojas kā antibakteriālais un pretiekaisuma līdzeklis, samazinot iespējamo iekaisumu. 

SASTĀVDAĻAS: kampars, metilsalicilāts, glicerols, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) lapu ekstrakts, Chamomilla Recutita (Matricaria, kumelīte) ziedu ekstrakts, Calendula Officinalis (kliņģerīte) ziedu ekstrakts, Avena Sativa (auzas) sēklu ekstrakts, Aesculus Hippocastanum (zirgkastanis) ekstrakts. Palīgvielas: gēla bāze. 

DARBĪBA: - ātri uzsūcas – nav taukains, nekrāsojas –pretiekaisuma un antibakteriāla zāļu ekstraktu iedarbība - samazina sāpes un tūsku tesmenī un muskuļaudos – lokāls sildošs efekts, uzlabo asins cirkulāciju – ieteicams masāžai 

LIETOŠANA: uzsmērēt plānā kārtā uz ādas dažas reizes dienā. Iemasēt gēlu, kamēr iesūcas ādā. Nelietot uz atklātām brūcēm.

 

Ražotājs: Magnum, ES